19 серпня – День створення УНСО (1991)

19 серпня – День створення УНСО (1991)

19 серпня Українська Нація й усе прогресивне людство святкує день створення Української національної самооборони – УНСО.
Вітаючи українців із цією подією голова Української Національної Асамблеї (УНА) Юрій Шухевич висловив свою упевненість, що українська нація зачекалася реальних позитивних перетворень, які піднесуть Україну до рівня сильної та високорозвиненої держави, що в свою чергу забезпечить гідне життя для кожного українця. На його переконання, цілі Української Національної Асамблеї – економічний добробут, викорінення корупції, побудова сильної та ефективної державної влади та місцевого самоврядування – здатні об’єднати всіх патріотів нашої країни.
«Прикметно, що день створення УНСО співпав зі Святом Преображення Господнього, – зазначив Юрій Шухевич. – Адже у цей день був поставлений хрест на пануванні в Україні радянського авторитарного режиму. Створення у цей день УНСО, як структурного підрозділу УНА продемонструвала всьому світові готовність українців відстоювати свою свободу».
«Рішучість українських патріотів у прагненні захищати самостійність нашої держави змусило прокомуністичну Верховну Раду через п’ять днів після створення УНСО оголосити Акт про Незалежність України» – наголосив Ю. Шухевич.
Нагадаємо, 18 серпня 2012 року Центральна виборча комісія зареєструвала 115 кандидатів у народні депутати України по багатомандатному округу від Української Національної Асамблеї на чолі з Юрієм Шухевичем.