Терпілою бути?

Понеділок, 11 Вересень 2017, 17:00

Цитати з коментаря експерта з приводу подій 10.09.2017 на кордоні україна-Польща:
"Найбільш неприємно у цій історії те, що, вона сприймається в суспільстві як буденна подія. Так само, як до цього сприймалися інциденти зі стріляниною, корупційними викриттями, «офшорними» скандалами, погромами банків, некоректними висловлюваннями міністрів і т. п. Кожен з яких у країні з розвиненим громадянським суспільством негайно призвів би до серйозних кадрових змін у вищих ешелонах влади.
Тому і питання про те, чи утвердиться Україна як демократична і правова держава, буде залежати, насамперед, від того – чи вдасться владі (цій або наступній) забезпечити диктатуру Закону."

"Шосте. Абсолютна більшість громадян відреагували на «прорив» байдуже. Це свідчення того, що за владу під час найближчих виборчих кампаній будуть змагатися без залучення мас. Приватні воєнізовані структури та мотивовані групи «самооборони» здійснюватимуть на процеси значно більший вплив, ніж політичні партії, які вдаватимуться до традиційних методів виборчих змагань."

Повінстю погоджуюсь із цими твердженнями! Сьогоднішня влада не може забезпечити "диктатуру Закону". підігрвати їй у цій "неспроможності" - вибір кожного персонально.

Якщо при наступній зміні влади буде, за словами експерта, вирішальною "участь воєнізованих формувань" - то мабуть це і має бути вектором для розвитку "активних українських груп нашого суспільства"?

Висновок сьогодення" "Терпілою бути" (!?) (розділовий знак із запропонованих кожний має підставити для себе сам