"Юля! Юля! Моя дорога...Ми тебе чекаємо"

Вівторок, 19 Травень 2015, 15:47

На фоні призначень голів Антимонопольного комітету, та Фонду держмайна, депутатською фракцією партії Народний фронт вирішено запропонувати призначити Юлію Тимошенко Головою Національної комісії з питань регулювання тарифів в енергетиці та комунальній сфері.

Та як на мене, крок більше істеричний, ніж прагматичний. Мовляв, ніхто, крім Юлі, не вміє в Україні краще вирішувати газові питання. Ось воно! Повилазило і голос подало! Тепер народні обранці тижні з три будуть одне одне тролити по всіх телеканалах. Тепер, як мавпи почнуть одне в одне лайно кидати і тихо радіти, що віз і нині там... Жодного призначення не буде. Є необхідність розхитати коаліцію. І Батьківщина - найкращий кандидат на вихід першою. Адже є найменшою фракцією в коаліції.

Можливий і інший варіант - Юля погодиться із призначенням. Але тоді ситуація загостриться ще більше. Від призначення до відкритої війни із прем`єром залишиться один крок. І це не говорячи про те, що вся ця ситуація не абияк буде хитати крісло президента. Єдине, що зрозуміло: цей склад Верховної ради приречений на швидкі перевибори. Не тому, що поганий. Достойних громадян у Раді вдосталь. Сьогоднішня Рада є малоефективною та беззубою до впровадження корінних змін на тлі війни, яку ці зміни взмозі зупинити. Якщо нема волі у влади, волю повинно проявити громадянське суспільство. Тут зубів вистачить. Бачили на Майдані! І на фронті теж...

Костянтин Вінницький