Костянтин Вінницький

Посада: Головний командир УНСО, Голова політичної партії УНА-УНСО
УСІ ЗАПИСИ АВТОРА

24/1112:40

Політика в Україні хворіє. Сьогодні – це організм із в’ялоперебігаючою шизофренією, що ускладнена манією величі та колосальним відчуттям безкарності. Такий діагноз для країни – смертний вирок.

30/1017:41

Процес відведення з лінії зіткнення у зоні АТО на Донбасі зброї калібром менше 100 мм триває. З подачі багатьох політиків, телевізійні новини в унісон сповіщають про завершенні війни, а спікер Верховної Ради вже анонсує свято визволення України від російської агресії.

07/1017:48

На лінії зіткнення у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі з дня в день стає все тихіше.

02/0912:46

Зробити цей запис у блозі спонукала ситуація, яка склалася у світовій економіці та політиці. Так сталося, що Україна опинилася в епіцентрі найбільш важливих геополітичних процесів на континенті. Очевидно, що ці процеси у сучасному їх стані є непередбачуваними за часом та наслідками.

29/0715:14

Подолання наслідків економічного та політичного розвалу Російської Федерації у недалекому майбутньому мусить стати одним з пріоритетів зовнішньої та внутрішньої політики України.

28/0710:55

Старші люди часто намагаються виховувати молодь власним прикладом. Саме такий спосіб виховання, вважається одним з найефективніших. В управлінні країною, завжди корисним є історичний здобуток предків.

10/0713:07

Боротьба із корупцією в Україні характеризується обґрунтованим бажанням суспільства її подолати та залізобетонними ознаками того, що успішною ця боротьба в її теперішньому форматі бути не може.

19/0515:47

На фоні призначень голів Антимонопольного комітету, та Фонду держмайна, депутатською фракцією партії Народний фронт вирішено запропонувати призначити Юлію Тимошенко Головою Національної комісії з питань регулювання тарифів в енергетиці та комунальній сфері.

19/0514:05

Президент США Обама вчора оголосив про початок курсу на демілітаризацію поліції. У світлі останніх масових заворушень у містах Фергюсон та Балтімор. Непоганий приклад для України.