Ярослав Стецько

Посада: Військовий аналітик.
УСІ ЗАПИСИ АВТОРА

16/0616:55

Транспортні колонни як правило пересуваються по комунікаційним артеріям певної території. Це є шосейні та грунтові й гірські дороги, мости. Засідку доцільно організовувати у місцях, які забезпечують таємність перебування підрозділу в засідці, де є велика кількість природніх укриттів.

11/0615:55

Міські бої вимагають від бійців концентрації всіх тактико-спеціальних знань і умінь, максимальної уважності і напруги моральних і фізичних сил. Ведення бою в міських умовах пов'язане з максимальним ризиком. Це найбільш запеклі і кровопролитні бої. Обумовлено все це багатьма факторами:

28/0500:11

Наліт - це, спосіб ведення розвідки з метою раптового нападу на об'єкт і захоплення полонених, документів і зразків озброєння вночі або в інших умовах обмеженої видимості.

23/0512:22

Розвідувальні групи можуть пересуватися в тилу противника в повному складі або окремими підгрупами. Тому кожен розвідник повинен знати основні способи пересування і подолання перешкод.

14/0521:36

Привали влаштовуй великі і малі. Малі привали робляться після 40-50 хвилин походу на 10 хвилин; великі - через 4-5 годин на 2-3 години.

Перший привал влаштуй, пройшовши приблизно два кілометри. Перевір, чи немає у тебе недоліків у зброї, спорядженні та обмундируванні.