25-26 квітня лідери УНСО відвідали Львівський обласний осередок організації ОНОВЛЕНО

25-26 квітня лідери УНСО відвідали Львівський обласний осередок організації ОНОВЛЕНО

Понеділок, 27 квітня 2015, 10:00
У ці вихідні Львівський обласний осередок УНСО провів низку зустрічей з друзями, побратимами, зацікавленою молоддю з керівництвом УНСО, зокрема і з легендарною особистістю, полковником УНСО - Валерієм Бобровичем. Під час зустрічей у Львові, Жовкві, Солонці відбулась  презентація книги спогадів бойвого офіцера про війну на грузинській території в Абхазії. Ця книга знову як ніколи є актуальною, як на сьогоднішні події в Україні, де на східних її територіях знову діють терористи та іноземні найманці без розпізнавальних знаків.
 
Полковник Устим, який зараз очолює головний штаб УНСО, та лідери бойового крила УНСО, Костянтин Вінницький, Петро Байса, Ярослав Лагнюк, керівник Львівського обласного осередку Андрій Байса поспілкувались з учасниками презентації не лише про сторінки історії та славне минуле УНСОвських легенів, але й поділились своїми враженнями про теперішні події на сході України, де вже скоро рік, як знову плече до плеча воюють з загарбниками молоді УНСОвці. 
 
Детальніше про "Щоденник сотника Устима" ми вже розповідали в одній із наших публікацій.
 
Також під час зустрічі у Львові, головний командир УНСО Костянтин Вінницький особисто привітав молодих стрільців обласного осередку з присвоєнням підстаршинських рангів, зокрема: 
  • Ірландець – ройового;
  • Фенікс – ройового;
  • Прометей – чотового;
  • Балу – чотового;
  • Лис – чотового;
  • Вовкулака – чотового.   
Щиро вітаємо молодих патріотів з новими званнями та бажаємо нових досягнень на славу Україні!
Сюжет з презентації дивіться сьогодні, 27 квітня 2015 р., у новинах Львівського телебачення, ТРК "Львів" о 14:00, 16:00, 18:00 та 20:30.