3 грудня відбулось засідання Проводу УНА-УНСО

3 грудня відбулось засідання Проводу УНА-УНСО

Вівторок, 5 грудня 2017, 01:00

3 грудня 2017 року відбулось чергове засідання Проводу УНА-УНСО. Прийнято ряд рішень, включаючи кадрові.

В першому блоці засідання із звітами виступили:

Сергій Чумак - звіт про роботу партії з часу Позачергового З'їзду УНА-УНСО.

Валерій Бобрович - звіт про роботу Головної та крайових команд УНСО за 2017 рік.

Ігор Мазур - звіт про роботу на зовнішньо-політичному напрямку

Олег Умінський - доповів про роботу Виконкому

Також в порядку денному розглянуто питання обласних організацій УНА-УНСО, прийнято кадрові рішення. Зокрема призначені:

1. в.о. Голови Житомирської обласної організації УНА-УНСО Сергій Євтушок

2. в.о. Голови Хмельницької обласної організації УНА-УНСО Микола Бойко

3. в.о. Голови Вінницької обласної організації УНА-УНСО залишається Сергій Чумак до проведення обласної конференції. Також затверджено склад Ради (Комітету):

- Сергій Чумак, в.о. Голови Вінницької обласної організації УНА-УНСО

- Андрій Кошубський, уповноважений Крайової команди УНСО

- Ігор Юкальчук, голова Вінницької міської організації УНА-УНСО

Після внесення змін в керівництво партії, вищезгаданим та деяким іншим обласним організаціям, будуть видані мандати та визначені терміни на проведення обласних Конференцій.

Окремим питанням було розглянуто питання Київської обласної організації, як стратегічної за місцем розташування. Голові Київської крайової команди УНСО Ігору Мазуру доручено скоординувати проведення зборів районних осередків. Призначено термін скликання обласної Конференції.

Наступним питанням роботи Проводу було слухання доповіді Романа Короля. Доповідь торкалася питання ситуації в Закарпатській області. Друга частина доповіді торкалася прогалин законодавства в питаннях декомунізації. На підставі доповіді були прийняті рішення, які передбачають перелік заходів. Зокрема ряд звернень до державних органів України та Урядів сусідніх країн та участь в судових процесах.

Розглядалося питання, винесене Валерієм Холоденком. Прийнято рішення дозволити обласним організаціям, в особі статутних керівних органів, створювати місцеві громадські, культурологічні, та інші утворення, з метою залучення прихильних і ідейно-споріднених середовищ до виконання завдань Організації.

Щодо просвітницької роботи. Сергій Чумак ініціював організувати випуск тижневого обіжника, для інформування активу про роботу Організації. Ініціатива підтримана Проводом партії.

Також окремим питанням було розглянуто ситуацію з арештами і депортаціями активістів дружніх нам організацій. Позиція УНА-УНСО буде відображена в офіційній Заяві. Для реалізації прийнятих рішень сформовано робочі групи.

Реалізація виконання рішень Проводу висвітлюватиметься окремими інформаційними повідомленнями, офіційними Заявами і оформленими Рішеннями.

Чергове засідання Проводу, згідно до Статуту, заплановано на січень 2018 року. Пропозиції щодо винесення питань на розгляд Проводу надсилайте Голові партії по відомим каналам комунікацій.

Інфоцентр УНСО