Активісти УНА-УНСО Вінниччини приєднались до блокування російського вантажного транспорту

Активісти УНА-УНСО Вінниччини приєднались до блокування російського вантажного транспорту

Понеділок, 15 лютого 2016, 17:30

15 лютого 2016 року розпочато блокаду російського вантажного транспорту і на Вінниччині. УНА-УНСО організувала та утримує блок-пост в Могилеві-Подільському. Оперативне висвітлення подій з блок-посту в Могилів-Подільському веде представник Крайової команди УНА-УНСО Сергій Чумак на своїй сторінці в фейсбуці.

На ранок 15 лютого в блокаді в Могилів-Подільському беруть участь: Могилів-Подільська народна самооборона, волонтери, учасники АТО і добровольчий батальйон територіальної оборони Української Націоналістичної Самооборони (УНА-УНСО).

Ми оновлюватимемо інформацію і на нашому сайті. 

Стан справ на 11:00 15 лютого 2016 р:
- зранку група активістів УНА-УНСО і стрільців Тербату УНСО виїхала в Могилів-Подільський
- В Могилів-Подільському збираються місцеві активісти, на разі всього нас близько 30 чоловік;
- За оперативною інформацією влада організовує "гуманітаріїв" для спускання пару - мета тихенько злити блокаду, заговорити, запідписувати зверненнями.
 
12:20. Наталя Пульнікова, координатор від УНА-УНСО, телефоном з блокади в Могилеві-Подільському:
- Враховуючи що є якесь рішення Кабміну про зупинення транзиту російських фур через Україну проводимо консультації з координаторами блокади в інших регіонах. Наразі не зрозуміло - рішення вступає вже в силу? Чи має бути якийсь умовно "перехідний" термін. І взагалі, ми ще не зовсім розуміємо як це Рішення буде виконуватись. Можливо це лише чергова "декларація про наміри"? Тому блокаду продовжуємо.

16-00 Наташа Пульникова - Спрапцювали супер! Чотири машини завернули ще у Вендичанах, одну заблокували в Могилів-Подільському (наівний водій думав проскочити )

Ямпіль і Піщанка - спокійно. Там наші також чергують Смайлик «smile»
Дякую за оперативність хлопців з Могилів-Подільської народної самооборони, Вінницької обласної самооборони Майдану, місцевими волонтерам (Вова Чумак) та місцевим АТОвцям, які ще з учора приступили до чергування.

- Блок-пост стоїть в Могилів-Подільському. Особисто їхала у Вінницю через Ямпіль і Піщанку. Там руху вантажівок немає. Тому вирішили в цих районах працювати мобільно. В Ямполі ситуацію контролюють місцеві жителі і прикордонники. Контактна особа Василь Кізка . Там є наші представники. В Піщанці місцевим також залишили наші контакти.

Разом до ПЕРЕМОГИ!!! Ну що, Слава Україні!!!

Нагадуємо, що активісти УНА-УНСО Полтавщини також приєдналися до транзитної блокади російських вантажівок.

Далі буде...

Інформаційний центр УНСО