Аваков не приїхав до Рівного. Злякався?

Аваков не приїхав до Рівного. Злякався?

Вівторок, 6 жовтня 2015, 13:30

На відкриття нового набору до патрульної поліції у кожному регіоні традиційно приїжджає Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Чекали на нього і сьогодні у Рівному. Рівняни приготували для міністра... яйця.

Урочистості з нагоди відкриття набору до нової поліції довго не починались – адже усі чекали глави МВС Арсена Авакова. Проте міністр затримався в Києві і розпочали без нього.  А він так і не з'явився...

Можемо зробити висновок, що вже дві області в Україні не бажають бачити Арсена Авакова на своїх територіях. Як розповіли нам патріоти з Рівного, вони вкрай незадоволені діяльністю Арсена Авакова. Цього разу активісти "Дорожнього Контролю" навіть привезли на лафеті спалений автомобіль одного зі своїх членів з написом "нас не залякати".

Спостерігаючи за всіми цими подіями та настроєм місцевих жителів, журналістка  Інна Білецька написала на своїй сторінці в фейсбуці

"Ми що недообласний центр? Ми люди якогось не того сорту? Ми не варті міністра на відкритті набору в поліцію? Пане Аваков, до вашого відома, Рівне було єдиним містом, де нічого не палили і нікого не били під час Революції. Ні до смерті Білого. Ні після. Ми не звірі тут. І невже два ряди людей в камуфляжі могли так зіпсути вам настрій, щоб ви передумали їхати? Вашій безпеці нічого не загрожувало, будьте певні. Нічогісінько. Загрожувало репутації. Надто вже багато незручних для вас питань назбиралось у рівнян. Але ми люди. Нас не можна ігнорувати. Ми не автономні. Ви і наших внутрішніх справ міністр."

То чому ж не приїхав міністр Аваков до Рівного? Невже таки злякався...