Блекаут Криму має тривати до повернення в Україну!

Блекаут Криму має тривати до повернення в Україну!

Вівторок, 24 листопада 2015, 10:00

Кожна влада може робити помилки. Від цього ніхто не застрахований. Але неспроможність української влади оперативно оцінювати свої дії, а, головне, виправляти помилки, стає системою.

Це підтвердили суботні події на Херсонщині біля Чаплинки. Спочатку було зруйновано лінії електромереж, які подають електроенергію до окупованого Криму. Потім сталося протистояння спецпідрозділу МВС, очолюваного начальником Департаменту Нацполіції з протидії наркозлочинності (?!) І.Ківою із активістами кримсько-татарської громади, які здійснюють автомобільну блокаду Криму. Активісти не допускали поліцейських, нацгвардійців та ремонтних бригад до зруйнованих електроопор.

Сам факт постачання електроенергії на окуповану територію є аморальним. Торгувати з окупантом, який тероризує громадян України, які вимушено перебувають на території Криму та самі просять припинити цю торгівлю – антидержавницьке рішення. Вимоги активістів кримсько-татарської громади є логічними та патріотично мотивованими.

Політична Партія "УНА-УНСО" висловлює свою повну підтримку активістам в справі енергетичної блокади Криму. А також вимагає повної транспортної, вантажної, товарної та інших форм блокади зі сторони України до повернення Криму під юрисдикцію України.

Президент, Уряд та спеціальні служби України повинні вжити все необхідне для об'єктивного розслідування подій біля Чаплинки, терміново розірвати ганебний договір на постачання електроенергії до Криму та продовжити системну проукраїнську політику, скеровану на підтримку у Криму кримсько-татарської громади та звільнення півострову від російської окупації. А доки Крим не буде звільнений, має бути запроваджений режим повної блокади окупованого півострова зі сторони України.

Провід Політичної Партії "УНА-УНСО"