Черкаська крайова команда УНСО проведе вишкіл для учнів

Черкаська крайова команда УНСО проведе вишкіл для учнів

Середа, 27 вересня 2017, 22:00

Інструктори Черкаської крайової команди УНСО долучаться до вишколів у військово-спортивному патріотичому таборі «Доброволець». Захід проходитиме з 29 вересня по 1 жовтня в с.Нечаївка поблизу загальноосвітньої школи. Учасниками табору стануть старшокласники шкіл Черкаського району.

"Цей проект є пілотним та розрахований на довгострокову перспективу. Завдяки координаційній раді з національно-патріотичного виховання при Черкаській РДА, представникам УНСО Черкащини та інших націоналістичних організацій вдалося досягти порозуміння з чиновниками та виробити план співпраці. Одним з результатів такої співпраці і стане табір "Доброволець". Кількість учасників поки що обмежена, але вже у наступному році ми плануємо це змінити.

УНСО делегує на захід трьох інструкторів. Ми вважаємо, що завдяки таким таборам юнаки та дівчата зможуть не тільки отримати знання з тактики, матеріальної частини зброї та домедичної допомоги, а і поглиблять особистісний світогляд за рахунок історичних лекцій.

Важливим аспектом таких заходів для УНСО є налагодження співпраці між націоналістичними організаціями та обмін досвідом. До того ж, розвиток національно-патріотичного виховання є одним з пріоритетних напрямів нашої діяльності" - розповів керівник Черкаського міського осередку УНСО Олександр Карабін.

Організатори табору: Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА, Черкаський обласний осередок ВГО “Молодий Народний Рух”, «Юнацький корпус», «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний альянс» та Черкаська крайова команда УНСО.
 

Інфоцентр УНСО