Де Микола Карпюк?

Де Микола Карпюк?

Вівторок, 23 грудня 2014, 00:00

23 грудня 2014 року об 11.00 біля Посольства Російської Федерації, пр.Повітрофлотський, 27, відбулася акція протесту "Де Микола Карпюк?"

У заході взяли участь активісти Комітету визволення політв'язнів, керівництво та активісти громадської організації УНСО, які прийшли під стіни посольства з вимогою повернути до України викраденого активіста націоналіста Миколу Карпюка.

За даними, наявними в організації УНСО, одним з лідерів якої є Микола Карпюк, його наразі незаконно утримують у в'язниці на території Російської Федерації.

Акція набула широкого розголосу та уваги засобів масової інформації. Сподіваємось, що залучивши широку громадськість, надавши питанню максимальний розголос, цей черговий захід, разом з усіма іншими зусиллями небайдужих активістів та правозахисників, допоможе достеменно з'ясувати місце знаходження Миколи Карпюка та зрушить  з    місця справу про його звільнення.

 

 

На жаль, мусимо зазначити, що й досі залишається незрозумілою та невиразною офіційна позиція керівництва нашої держави щодо долі Миколи Андроновича Карпюка, одного з лідерів УНСО, чи не найпалкішого патріота України та запеклого ворога країни-загарбника наших державних територій.

Сюжети ЗМІ з акції:

Фото з акції дивіться за посиланням

Інформаційний центр УНСО