День пам'яті Євгена Коновальця

День пам'яті Євгена Коновальця

Понеділок, 25 травня 2015, 18:15

23 травня 1938 року обірвалося  життя  засновника та першого Провідника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця – в Ротердамі  від вибуху  бомби, підкладеної агентом НКВС. Майже сімдесят років День Героїв є символом нескореності української нації, і день пам’яті всіх українців, що поклали своє життя на вівтар свобод  Української держави.

23 травня УНСОвці Київщини, разом з представниками Народного Руху України та КМО Конгресу Українських Націоналістів провели захід з вшанування пам'яті біля Меморіальної дошки Євгену Коновальцю та Андрію Мельнику, що біля  Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова. 

Відбулося урочисте віче, присвячене  українським воякам та діячам національно-визвольного руху, які  у всі часи боролись за свободу та незалежність України. Розпочався захід виконанням державного гімну та покладанням квітів до Меморіальної дошки Героям.

 

Від УНСО в урочистостях взяли участь виконуючий обовязки керівника Київського обласного осередку УНСО Василь Джигир та його заступники, активісти осередку.

Під час віче присутні зазначили, що цей захід "це пам’ять і відання честі нашим побратимам, які  у всі часи воювали і воюють зараз за незалежність України», –  і зачитали рядки поезії, присвяченої українським Героям.

Більше про заходи Київського обласного осередку УНСО можна прочитати на їх сторінці.

Інформаційний центр УНСО