Для УНСО чужих дітей не буває

Для УНСО чужих дітей не буває

Понеділок, 27 квітня 2015, 15:30

Активісти Київського міського осередку УНСО побували в гостях у вихованців київського міського будинку дітей "Берізка".

В ці дні, коли вся країна гуртується навколо всебічної допомоги армії, зокрема бійцям на передовій, пораненим та демобілізованим, сім'ям загиблих героїв, біженцям та вимушеним переселенцям з зони бойових дій, якось поза увагою залишаються найвразливіші.... ми не можемо забувати про тих, хто нашої допомоги і підтримки потребує не лише на свята чи з якоїсь іншої спеціальної нагоди, а просто щодня. Це наші діти. Діти - сироти, спільні діти України.

І цього сонячного теплого весняного ранку наші хлопці завантажили машину смачними гостинцями і вирушили до одного з державних закладів, де піклуються про найменших наших майбутніх захисників. УНСОвці передали дітям продукти харчування, серед яких були також свіжі фрукти та солодощі. Так потроху від кожного і можна зробити ситим та щасливим кожен день знедолених малюків навіть у найскрутніші часи.

Тож нехай смакує! Ростіть здорові, діти, а перемогу і мирне небо над головою для вас ми здобудемо!

Ми дякуємо всім волонтерам та приватним особам, які щодня допомагають нашій організації та бійцям батальйону УНСО. Без Вашої підтримки наша діяльність ніколи не була б такою ефективною.

Якщо Ви теж бажаєте долучитись до допомоги добровольчому батальйону УНСО, бійці якого знаходяться у зоні бойових дій, або взяти участь у благодійних акціях УНСО, які проводять наші регіональні осередки, телефонуйте 068 686 52 74 або пишіть нам.

Кожна гривня на добрі справи - золота, кожна година нашої співпраці може змінити наше спільне майбутнє! Слава Україні! 

Інформаційний центр УНСО