Долучайся до лав УНСО!

Долучайся до лав УНСО!

Вівторок, 29 грудня 2015, 14:00

Хочеш захищати країну? Служи в ЗСУ з УНСО!

Так! Саме так! Наші кадрові офіцери оформлять Вас офіційно на проходження військової служби у лавах добровольчого батальйону УНСО, окремі роти якого входять до 131-го ОРБ ЗСУ. Ми співпрацюємо з Міністерством Оборони України, маємо власний навчальний центр у Вінниці та допомагаємо нашим  добровольцям не лише під час вступу до батальйону, але й під час вишколу та виконання бойових завдань у підрозділах Збройних Сил України. 

Героїчні лави УНСО - спільнота однодумців- патріотів, свідомих громадян своєї країни, які пройшли випробування часом  та загартували свою жагу до волі не в одному справжньому бою. Наші досвідчені інструктори, що пройшли Кавказ, Чечню та Придністров'я навчають молодих новобранців не лише тримати стрій та зброю в руках, але й виховують почуття ліктя, братської підтримки, поваги до історії своєї держави та до кожної особистості. Не дарма в УНСО до псевдо бійця завжди додають звертання "друг".

Ми не обіцяємо, що буде легко, ми не прикрашаємо дійсності. Це війна, війна - люта, підступна і безжальна! З потом, кров'ю та сльозами. Але ми робимо все можливе і неможливе, щоб наші воїни були підготовлені, екіпіровані, тепло вдягнені, нагодовані та повернулись додому живі! Ми співпрацюємо з Міноборони для оформлення та забезпечення наших підрозділів, ми співпрацюємо з волонтерами та громадами, максимально допомагаючи нашим хлопцям, ми підтримуємо зв'язок з родичами та хлопцями, ми не залишаємо їх і після проходження військової служби! УНСОвець - це стан душі, це стиль життя, це поклик серця, це родина.

Упродовж останнього року Вища Рада організації УНСО та регіональні осередки постійно докладають всіх зусиль на забезпечення добровольців батальйону. І саме розвиток та підтримка добровольчого батальйону є головним пріоритетом УНСО на 2015 рік.

З питань вишколу телефонуйте до Навчального центру УНСО: 0930131613, 095920 8626.

З питань допомоги батальйону телефонуйте до Інформаційного центру УНСО: 068 686 52 74.

За оновленням інформації щодо Добровольчого батальйону УНСО слідкуйте на сторінці батальону на нашому сайті та у розділі Новини батальйону.

Зрозумійте, що лише разом, усвідомлено, з чистими думками та гарячим серцем ми переможемо! Бо з нами Бог і правда на нашій стороні!

Приєднуйся до нас, захищай Україну свідомо!