Другий день перемир'я очима бійців розвідбатальйону УНСО

Другий день перемир'я очима бійців розвідбатальйону УНСО

Понеділок, 16 лютого 2015, 00:00
Вже другий день чергового припинення вогню на Донбасі. Похмурий зимовий день. З самого ранку падає сніг, позавчорашнього відчуття наближення весни як не було.
Весь тиждень до того світило сонце, співали пташки - і щодесять хвилин то близько то далеко чулись вибухи, розриви, постріли артилерії, "граду", танків. Вночі, звичайно, те саме, але без сонця і пташок. І так зо дня на день, цілодобово.
І ось - другий день тиша по всьому сектору "М". Всі напоготові, ще досі не відійшли від шаленого тижня максимальної викладки - але суттєвого руху противника поки не помічено.
Вже відіспались наші артилеристи й корегувальники, що було не відпочивали по 3-4 доби. Вже входять в нормальний режим чергування розвідники-спостерігачи - два тижні вони перебували в секретах та на постах без відпочинку, лише спали по черзі в укриттях. Вже командири можуть зустрітись на нараду більше ніж на 10 хвилин, підвести підсумки роботи, детально підрахувати втрати від обстрілів.
Одразу наголошу: втрат серед особового складу батальйону УНСО немає. Чи то дякувать за то Богові та вашим, друзі, молитвам, чи то якісній підготовці та злагодженості стрільців - незважаючи на постійні влучні артобстріли наших позицій, всі хлопці цілі. Із травмованих лише юний стрілець Едгар, який під час обстрілу "градом" отримав забій ноги. Його відділення передає побратиму в шпиталь теплі вітання, бажає якнайшвидшого одужання та обіцяє не зменшувати пильності ні на хвилину аж до його повернення в стрій.
А поки що - ремонтуємо розбиту обстрілами техніку та укріплення, наводимо порядки на складах, тимчасових базах, поповнюємо боєкомплекти, лагодимо спорядження. І за можливості - по черзі здійснюємо загальну мрію останніх двох тижнів: сходити в баню, попрати одяг та поїсти смачної гарячої їжі замість скорих перекусів сухпаєм.
 
З передової,  батальйон УНСО
Ольга "Рись"