Георгій Тука став новим губернатором Луганщини

Георгій Тука став новим губернатором Луганщини

Середа, 22 липня 2015, 16:45

Сьогодні Президент України Петро Порошенко призначив нового очільника Луганської військово-цивільної адміністрації. Ним став відомий волонтер, активіст Майдану Георгій Тука.

Указ про призначення Георгія Туки головою Луганської області був зроблений просто в прямому ефірі в Сєверодонецьку на нараді: "Указ буде підписаний прямо зараз, за вашої присутності. Я приймаю рішення про призначення Георгія Туки головою Луганської обладміністрації", - сказав Порошенко, додавши, що уряд схвалив подання на призначення Туки очільником Луганської обладміністрації.

Сам Георгій під час представлення у Сєверодонецьку одразу зробив кілька заяв про найперші заплановані заходи на посаді губернатора Луганщини. Зокрема він зазначив, що має намір покласти край  нелегальним копанкам: "Жити з копанками – це соромно. В той же час, коли відомі вам люди, перетворюючи вас на рабів, живуть навіть не в нашій країні. Їхні діти вчаться за кордоном, а ваші чоловіки гинуть в копанках", - сказав Тука, висловлюючи впевненість у тому, що це кризове явище вдасться подолати.

Також Тука сказав, що лише за добу вже отримав 3 інвестиційні проекти: "Люди вірять в мене безпосередньо, в майбутнє нашої країни". Обіцяючи покінчити з корупцією, Георгій зазначив і те, що "я доведу своїм прикладом, що можна керувати краєм, не крадучи, не збагачуючись, а збагачуючи жителів цієї землі".

Георгій Тука добре відомий всім активістам Революції Гідності, адже з першого дня він був на Майдані. Чергував на барикадах, організовував підвіз медикаментів, був поранений 18-го лютого біля барикади на «верхньому Хрещатику». Від початку гібридної війни він постійно був на передовій, допомагаючи бійцям.

Впевнені, що це призначення здійснить позитивний вплив на ситуацію у вкрай нестабільному регіоні Луганщини. ГО "Українська Націоналістична Самооборона" бажає Георгію сил, натхнення та незламної волі для доведення до результату всього запланованого. 

Інформаційний центр УНСО