Крайова команда УНСО Буковини провела виставку у с. Добринівці

Крайова команда УНСО Буковини провела виставку у с. Добринівці

Вівторок, 24 жовтня 2017, 23:15

В останні теплі дні осені крайова команда УНСО Буковини провела виставку для жителів та гостей села Добринівці, де в цей день, 14 жовтня, освячувався хрест пам'яті загиблих  вояків УПА.

Період боротьби української повстанської армії за свободу України, як і більшість інших сторінок нашої історії, вчать нас, що кожен патріот поряд з любов’ю до України, повинен володіти навиками використання зброї. Тому пам’ятаючи історію своєї нації, і з урахуванням реалій сучасності, бійці УНСО, повернувшись на відносно мирну землю, передають свої знання молодому поколінню, щоб легше було долати тернистий шлях до світлого майбуття Батьківщини.

«Ми розуміємо, що не кожен може чи хоче захищати свою землю та свій народ, - каже друг «Журналіст». - Але для тих хто хоче і кому треба, наш досвід, здобутий на  реальній війні, є безцінним. Ми показуємо багато макетів різноманітних видів зброї та боєприпасів до неї, вчимо цією зброєю користуватися».

«Журналіст» - молодий боєць, який до війни і не припускав, що буде з кулеметом захищати на передовій українські кордони. Він залишив сім'ю, дітей та маму, і відправився туди, де вважав, що йому місце. Туди, де його потребували побратими. На сьогоднішній день він вчить молодь вогневій підготовці: гвинтівки, кулемети та інше стрілецьке озброєння, техніка безпеки, елементарні правила догляду, конструкція і застосування. Такі, як Журналіст - це приклад саме тих -  небайдужих і справжніх.

«Цього дня ми окрім звичайної виставки з уроком для юнацтва про правила користування зброєю, робили наголос на історію, - розказує друг Остап. - З допомогою макетів зброї якою користувались вояки УПА, ми ніби провели екскурс в минуле. Розповіли про те, які були особливості ведення бою в ті часи,  які саме битви відбувались на нашій території, адже я сам постійно цікавлюсь хронологією подій та діяльності патріотів на Буковині

Ми пишаємось тим, що у лавах УНСО  є люди, які повернувшись до мирного життя не полишають ідеї, працюють з молоддю, передають свій досвід, готуючи юних патріотів-захисників. Окрім того, унсовці завжди готові удосконалювати власні знання, вивчати нові техніки та досліджувати історичну спадщину націоналістичного руху України в усі часи.

Крайова команда УНСО Буковини завжди готова долучатись до військово-патріотичного виховання молоді, проводити заняття з залученням різноманітних макетів озброєння не лише у святкові чи приурочені до визначних подій дні, але й у будні.

УНСО завжди поруч!

Інфоцентр УНСО