Мешканці Згурівщини подарували "Урал" бійцям батальйону УНСО

Мешканці Згурівщини подарували "Урал" бійцям батальйону УНСО

Вівторок, 9 червня 2015, 10:15

Унсовці Київщини домовились з волонтерами зі Згурівщини, що у Київській області, про передачу автовантажівки Урал у подарунок бійцям батальйону УНСО, які виконують бойові завдання з захисту територіальної цілісності на сході України. Про це повідомив Інформаційний центр УНСО керівник Київського обласного осередку УНСО Василь Джигир

Основним меценатом подарунку став місцевий волонтер, фермер Кудрявський Володимир Іванович, який неодноразово надавав допомогу нашим бійцям у вигляді продуктів харчування, придбання форми тощо. Бійці роблять велику справу захищаючи нас, народ України. Але без таких, як Володимир Іванович, та багато інших наших друзів - волонтерів нам було б вкрай важко ефективно забезпечити добровольців підрозділів УНСО. 

Важливою перешкодою для транспортування до  місця дислокації батальйону "Уралу" стала чималенька сума для оплати пального на дорогу до Маріуполя та супутні витрати. Вирішити це питання миттєво допоміг головний командир УНСО Костянтин Вінницький.

Як ми вже писали в наших соціальних мережах, наразі в одному з підрозділів, де служать УНСОвці виникла також нагальна потреба в новому безпілотнику, про що повідомив офіцер добровольчого батальойну УНСО Ігор Мазур. Триває активний пошук меценатів, які б могли допомогти вирішити життєво необхідне питання нової "пташки" для наших бійців, без якої неможливе ефективне виконання бойових задач розвідки.

Допомогти нашим хлопцям можете і Ви!

Кожна гривня важлива! 

Всі поточні потреби батальйону та навчального центру УНСО можна переглянути у розділі Підтримати на нашому сайті. Також звертайтесь до Інформаційного центру УНСО з будь-яких питань щодо надання допомоги добровольцям УНСО та щодо вступу до батальйону

Разом - ми сила! Разом - до перемоги! 

Інформаційний центр УНСО