Микола Карпюк ймовірно знаходиться у Владикавказі

Микола Карпюк ймовірно знаходиться у Владикавказі

Середа, 13 травня 2015, 14:15

У російських в'язницях за різними звинуваченнями утримуються до 30 українських бранців, серед них і один з лідерів УНА-УНСО Микола Карпюк.

Про це в інтерв'ю "Українській правді", опублікованому сьогодні, розповів адвокат Марк Фейгін.

"Точно близько 10 осіб, а за моїми непідтвердженими даними до 30 осіб", – сказав він.

За його словами, мова, зокрема, може йти про військовослужбовців і співробітників українських спецслужб, тому що є звинувачення у шпигунстві, а також про зовсім випадкових людей.

"Ось, приміром, затримали пенсіонера, який їхав до знайомих у Крим. Миколу Карпюка, одного з лідерів УНА-УНСО, взагалі затримали 6 березня на кордоні з Брянською областю, він зараз знаходиться у Владикавказі. До Карпюка дуже складно потрапити. Ми зараз цим займаємося", – додав він.

Також він нагадав про справу "кримських терористів" – Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олександра Чернія та Геннадія Афанасьєва.

"Чернію і Афанасьєву, які співпрацюють зі слідством, дали по 7 років. Сенцову загрожує до 20 років. Це підслідний ФСБ, підсудність військового суду з цього року", – нагадав він.

Як відомо, Росія ігнорує всі заклики іноземних держав і міжнародних організацій про звільнення викрадених та незаконно ув'язнених громадян України.

Українська правда