Нашому пораненому побратиму "Центуріону" негайно потрібна допомога

Нашому пораненому побратиму "Центуріону" негайно потрібна допомога

Четвер, 14 липня 2016, 17:15

Максим Залєський "Центуріон" - УНСОвець, одним з перших приєднався до добровольців,  які рушили на схід ще у 2014. Воював з нашими хлопцями на передовій в Маріуполі ще з часів Новограду.

Останнім часом воював в УДА. Днями, під час бойового зіткнення з противником, Максима було важко поранено і він потребує нашої допомоги. 

 "Це мій побратим, боєць УДА, хлопець з моєї групи. Його звати Максим Залєський, він з Києва, йому 24 роки, у нього є дружина і 5-місячна донечка", - пише Олена Білозерська на своїй сторінці в Facebook.

"Воює давно і добре. Нещодавно Максим був важко поранений у бою. Його діагноз: травматична ампутація правої стопи і пневмоторакс (пробита легеня). Я бачила багатьох поранених, але не бачила ще жодного, який би так тримався - від самого моменту поранення і до сьогодні. У нас був дуже важкий вихід. Хлопці витягали пораненого Максима більше трьох годин, під вогнем з двох ДШК та АГС. Найтяжчі ділянки шляху, де нести було неможливо, він проповз сам. Сміявся, жартував - і просив хлопців його кинути. Не кинули, звісно. Наступного дня після поранення Максим уже казав, що в нього все добре, нічого не болить і поривався вставати. Він вважає, що життя лише починається, мріє про швидке побачення з дружиною і донечкою, які чекають удома, і про якнайскоріше повернення назад у підрозділ" - повідомляє вона.

"Він справжній воїн і реальний герой. Він по-любому одужає і встане на ноги. Але від вас зараз залежить, наскільки швидко, і наскільки повноцінним буде його життя. Допоможіть, бо заслуговує. Хто скільки може" - повідомляє Олена Білозерська

Картки для допомоги Максиму (Приватбанк, зареєстровані на нього):
Гривні: 4731 2127 0146 9636
Долари: 5168 7573 0832 7735
Євро: 4149 4978 6864 7175
Хто не має фінансової можливості допомогти, підтримайте поширенням в соціальних мережах, передайте інформацію знайомим.
 
Інформаційний центр УНСО