ОФІЦІЙНО. Щодо ситуації з нелегальним використанням бренду УНСО в Рівненській області

ОФІЦІЙНО. Щодо ситуації з нелегальним використанням бренду УНСО в Рівненській області

Середа, 11 березня 2015, 00:00

Публікуємо офіційне повідомлення Головного Командира УНСО щодо нелегального використання бренду та символіки Української Націоналістичної Самооборони в Рівненській області та м.Рівному

Даним повідомленням доводимо до відома всіх зацікавлених та причетних осіб, що єдиним офіційним керівником крайової команди УНСО у Рівненській області та м.Рівному, та, відповідно, представником інтересів організації перед державними органами влади, комерційними структурами, громадськими організаціями та громадою Рівного є Гранітний Ярослав Сергійович, 30.03.1979 р.н.
 
Звертаємо Вашу увагу, що наступні особи: Сергій Пандрак, Андрій Мітюхін, Олександр Пантюхов НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ до громадської організації Українська Націоналістична Самооборона, свідоцтво про державну реєстрацію № 423418 від 10 грудня 2014 року. Їм не доручалось проведення жодних заходів від УНСО, не надавались повноваження щодо збору волонтерської допомоги організації та добровольчому батальйону УНСО. Наголошуємо, що УНСО не несе відповідальності за результати діяльності цих осіб. Всі дії, вчинені цими особами від імені нашої організації та з використанням символіки УНСО можуть носити зловмисний характер та завдавати моральної або матеріальної шкоди іншим громадянам. В випадку виявлення таких дій радимо невідкладно звертатись до правоохоронних органів.  
 
11.03.2015 р.
Головний командир
Української Націоналістичної Самооборони                                          
К.Вінницький
 
Інформаційний центр УНСО