"Пам'ятати, щоб жити. Боротись, щоб перемогти" - до другої річниці переломних подій на Майдані

"Пам'ятати, щоб жити. Боротись, щоб перемогти" - до другої річниці переломних подій на Майдані

П'ятниця, 19 лютого 2016, 21:45

Минає два роки з початку масових розстрілів протестувальників-захисників Майдану...

В ці дні лютого 2014 року було відкрито чергову криваву сторінку української історії. В центрі Європи у 21-му сторіччі цинічно та цілеспрямовано, з автоматичної зброї та снайперських комплексів вбивали людей, які, незгодні із тодішньою владою, всього неповні два місяці тому вийшли з мирним протестом. За короткий термін часу, мирні протестувальники пройшли величезну трансформацію свідомості та сили, і стали Лицарями Майдану. Ментівські пси задіяли проти них весь арсенал наявних спецзасобів та зброї. За мінусової температури повітря, використовувалися водомети. Але ми встояли. В січні 2014-го ми почали втрачати наших побратимів. Почався страшний відлік світлих душ патріотів, які стали Небесною Сотнею…

Минає два роки. І всі ці два роки правоохоронні органи розслідують факти та обставини кривавих подій, збирають докази та встановлюють причетних осіб. Звинувачення у злочинах висунуто 162 особам (!!!) з тисяч злочинців. Упущено дорогоцінний час. Кожна, у здоровому розумі людина, розуміє, що по гарячих слідах справи розкривати легше. Але не для українських слідчих. За два роки до українських судів не доведено жодної реальної справи із конкретними обвинуваченими. Розбіглися по різних країнах і ті, хто віддавав накази на розстріл Майдану, і ті, хто цей розстріл здійснювали.

Сподівань на кару для злочинців все менше, адже слідство ведуть люди, які роками сумлінно працювали у прокуратурах часів Януковича, а тому прекрасно знають систему та володіють всіма інструментами для затягування, а потім і поховання слідства. Якщо і є в ГПУ чесні люди, то їх там настільки мало, що справа з мертвої точки не рушить ніколи. І це жахливо, адже знову купка малоосвічених дилетантів вирішує долю нації. І як найцинічніша наруга - сьогоднішня заява голови управління спеціальних розслідувань ГПУ про те, що, через невнесення парламентом змін у закон про Держбюро розслідувань, з 1 березня  2016 року Генпрокуратура просто припиняє розслідування злочинів, скоєних на Майдані.

Все менше розрахунку і на нову владу. Адже не можуть бізнесмени, як вони люблять себе називати, по справжньому вболівати за країну. Ці люди ментально залежать від питання «що я буду з цього мати?». Вони сприймають країну, як велике підприємство, політику – як бізнес, а громадян – працівниками. Їх душа ніколи не заболить за долю звичайного українця – солдата, вчителя, водія або інженера. Їм завжди буде наплювати на хвороби пенсіонера та майбутнє учнів та студентів. Україна для них – вотчина, яку вони рано чи пізно, передадуть в управління своїм дітям або бізнес-партнерам. Але так не буде!

Українці пройшли короткий, але надзвичайно важкий шлях громадянського становлення на Майдані. Українці не злякалися водометів у мороз, шакалів-тітушок та зброї. Українці отримували поранення, втрачали побратимів, впадали у відчай та знову вставали і йшли вперед. Шли під кулі. Йшли на смерть. Молоді люди, які і життя ще не бачили… Вони були українцями. Вони були справжніми українцями. Вони стали великими українцями. Вони загинули не заради нинішнього президента, прем`єра, депутата або міністра. Вони загинули за правду і волю. Вони гинули, як колись гинули їх пращури віки тому, захищаючи країну. Свою країну. Свою єдину Україну. Це і є найвища міра свідомості та патріотизму.

Ми всі винні перед ними, Героями Небесної Сотні, Янголами Майдану. Тому, що залишилися живими. Тому. що знову віддали країну в управління крадіям та брехунам без совісті і честі. І тільки ми можемо та мусимо повернути Україну її громадянам! Ми не зупинялись ні на мить, продовжуючи боротьбу у складі добровольчих батальйонів на сході. Ми захищаємо державу й мусимо діяти далі. Заради пам`яті про Небесну Сотню! Бо з нами Правда і наші побратими, які спостерігають за нами з Неба. І з нами Бог, а тому і Перемога!

Герої не вмирають!!!

Слава Україні!!!

Інформаційний центр УНСО