Патріоти Житомирщини об'єднуються

Патріоти Житомирщини об'єднуються

Вівторок, 2 червня 2015, 12:30
УНСО долучається до угоди про створення об’єднання «Рух національно-патріотичних сил Житомирщини»

«Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.» Конституція України стаття 5.

31 травня, в День Святої Трійці, в село Кодня Житомирського району зʼїхались патріоти з усієї області. Збір відбувся біля Гайдамацьких могил та був присвячений створенню Руху національно-патріотичних сил Житомирщини. Представники Житомирського крайового козацького товариства «Поліська Січ», воїнів-афганців, Народного Руху України, УНСО, Патріотичної партії України, учасники АТО, волонтери Житомирщини підписали Угоду, основною метою якої є обʼєднання зусиль для захисту прав і свобод людини, родини, громади та національних інтересів України; очищення влади від корупції, свавілля та беззаконня, припинення знищення природи Полісся. Заради досягнення поставлених цілей національно-патріотичні сили Житомирщини обʼєднались, щоб спільно захищатись та виборювати владу на виборах усіх рівнів.
 
Відкриття зібрання відбулось під постріли козацьких гармат, спільним виконанням Гімну України,з благословення та молитви Архієпископа Житомирського та Овруцького Владики Ізяслава.

Згодом слово отримали представники організацій, які підписали Угоду.

Анатолій Шевчук, отаман «Поліської Січі»: «Символічно ми зібрались на гайдамацьких могилах, щоб підписати Угоду про створення Руху національно-патріотичних сил Житомирщини. В усі часи українці боролись за Самостійну Соборну Українську Державу, і нині знову доводиться відстоювати Незалежність України.»

Олег Іганбедоєв, учасник війни в Афганістані, полковник запасу, сказав, що радий бачити в лавах патріотів молоде покоління УНСО: «Ми маємо привести до влади молодих людей і своїм досвідом допомогти їм у розбудові нової держави.»

Олег Лагнюк, голова ЖОО НРУ (1999-2003 рр.) у своєму виступі зауважив, що рухівці Житомирщини в 90-х роках виборювали Незалежність України, не дивлячись на те, що їх виганяли з роботи, переслідували: « В ті часи був викрадений голова Секретаріату Руху М. Бойчишин, підступно вбитий Голова Руху В. Чорновіл. Але ми і в страшному сні подумати не могли, що наші діти будуть вмирати за Україну, борючись з російськими агресором на Сході держави. Ми всі маємо допомогти нашій армії здобути перемогу на Донбасі, та одночасно маємо боротись на внутрішньому фронті з корупцією, свавіллям правоохоронних органів і судів. Ми повинні разом взяти участь у місцевих виборах та перемогти, аби отримати шанс побороти усі ганебні явища, які на сьогодні існують у  нашому суспільстві.»

Олексій Семенів, голова ЖОО УНСО, сказав у своєму виступі, що відразу після Революції  Гідності патріотична молодь вирушила на Схід країни захищати свою державу. Так, і сьогодні бійці УНСО у складі 54 розвідбату  перебувають під Маріуполем. Та зазначив, що і всередині держави необхідно боротись проти тих чиновників, які «як упирі пʼють кров з українського народу» та збагачуються за його рахунок.

Олександр Осадчий, голова Житомирської обласної Спілки  учасників АТО: «Ми боролись в загонах Самооборони під час Революції Гідності, ми одні з перших пішли захищати нашу Державу проти російських агресорів. Хочу подякувати українцям, які допомагають армії та добровольчим батальйонам. Нашу націю перемогти неможливо, і це ми показали усьому світу. Сьогодні ми готові спільно боротись за оновлення влади на місцях.»

Олександр Зуб, голова Ради волонтерів Житомирщини, висловив свою підтримку утвореному об’єднанню: «Разом ми  - сила, і це вперше проявилось на Майдані, а згодом -  коли організували допомогу нашим бійцям на Сході. Я добре знаю людей, які створили Рух національно-патріотичних сил, і вірю, що ми змінимо життя наших людей на краще. »

Олег Умінський, голова ЖОО Патріотичної партії України, керівник БОК «Полісся»: «Ми самоорганізувались, щоб захищати свої родини, державу. Українська нація змогла згуртуватись і за короткий час відродити свою національну свідомість. Українці  спільними зусиллями змогли відродити Збройні Сили, які роками нищились владною верхівкою. Сьогодні у нас є ще одне завдання – знищити корупцію, яка розʼїдає наше суспільство. Ми маємо змінити владу під час місцевих виборів. В наших лавах немає і не буде тих, хто був при владі до цього часу, злодіїв та олігархів. Ми обʼєднали патріотів Житомирщини і разом переможемо.»

ТЕКСТ УГОДИ: 
"Ми, представники «Житомирського крайового козацького товариства «Поліська Січ» Українського козацтва, воїни-афганці, члени «Народного Руху України», УНСО, учасники АТО, волонтери Житомирщини, «Патріотична партія Ураїни» заявляємо про створення об’єднання «Рух національно-патріотичних сил Житомирщини».
 
Наша мета:
захист прав та свобод людини, родини, громади та національних інтересів України;
очищення влади від корупції, свавілля та беззаконня;
покладення краю знищенню природи Полісся, оскільки тільки місцева громада повинна мати право розпоряджатися всіма багатствами своєї землі.
Саме тому, ми об’єднуємось в ««Рух національно патріотичних сил Житомирщини», щоб спільно захищатись та виборювати владу на виборах всіх рівнів. В наших лавах немає та не буде тих, хто був при владі до цього часу, злодіїв та олігархів.

Слава Україні! Героям Слава!"

Наприкінці зібрання діти поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим гайдамакам. Почесна варта батальйону «Полісся» виконала салют на честь всіх загиблих, хто боровся за Україну.

Об'єднання патріотичних сил України є одним з найоголовніших пріоритетів діяльності громадської організації Українська Націоналістична Самооборона та політичної партії УНА-УНСО. Нагадуємо, що раніше аналогічні угоди щодо об'єднання патріотичних сил були укладені представниками УНСО Київщини та Тернополя. Тривають переговори з патріотичними організаціями, рухами та партіями щодо об'єднання та спільної діяльності і у інших регіонах України. Слідкуйте за нашими новинами.

Більше фотографій з заходу в нашій галереї.