Перші жертви гібридної війни

Перші жертви гібридної війни

Середа, 7 жовтня 2015, 12:30
 
  Про те, що Російська Федерація готувалась до війни з Україною завчасно – говорить кривавий для УНА-УНСО березень 2014 року, коли москалями, або на догоду москалям - були проведені «зачистки» саме тих націоналістів, які могли організувати достойний спротив агресору, а тому становили найбільшу загрозу московським планам: керівника УНА-УНСО Миколу Карпюка викрали і віддали москалям. Члена Проводу УНА-УНСО, керівника Правого сектору Західної України Сашка Білого (Музичка) ні за що розстріляли. Дві долі на олтар Перемоги… Хто наступний?
 
   Карпюка катували росіяни
 
  Затриманий росіянами 17 березня 2014 року українець Микола Карпюк, керівник УНА-УНСО, заступник лідера "Правого сектора" з ідеологічної роботи, який знаходиться в російському СІЗО, розповів про тортури, які до нього застосовували співробітники спецслужб РФ, для того, щоб вибити з нього зізнання в участі в бойових діях у Чечні в 1994-95 роках.
 
Все це він описав у своєму листі до Європейського суду з прав людини:
 
"Мої руки були скуті за спиною наручниками. Мені зв'язали мотузками ноги і руки, наручники зняли. До другого пальця правої ноги і середньому пальцю правої руки приєднали клеми. Потім почали пропускати через мене електричний струм з різною тривалістю: то протягом десятків секунд, то миттєвими поштовхами, то тривалий час. Скільки часу це тривало не знаю. Я ні в чому не зізнавався, оскільки не брав участі в бойових діях", - розповів Карпюк.
 
   За його словами, під час проведення такого роду "дізнань" йому часто говорили: "Ти робив те-то", "Тоді-то ти прибув в Грозний і робив те-то і те-то", "З тобою були такі-то люди" і подібні звинувачення.
 
   Через деякий час його четверо діб тримали в заґратованому відсіку слідчої кімнати розміром метр на метр, і весь цей час не давали спати.
 
"Через тортури електрикою у мене заніміли пальці рук. Я їх погано почував. Вивозили мене для цих "процедур" чотири ночі. Струм пропускали через різні частини тіла: через все тіло, через серце, через статеві органи. Мені засовували під нігті якісь голки, але я болю не відчував, мабуть через те, що не відчував пальці рук", - розповів українець.
 
Він також поділився обставинами, за яких, зрештою, "зламався":
 
"Максим (старший групи ФСБ) сказав, що вони втомилися від моєї впертості і він дав команду схопити мого сина і привезти, щоб на моїх очах піддати його тим же тортурам. Він так само сказав, що привезуть і дружину, якщо вийде. Але їм буде достатньо і сина. Я заявив, щоб не чіпали сина і дружину, я готовий прийняти провину і підписати усі необхідні документи".
 
  Після всіх цих знущань Карпюк намагався покінчити життя самогубством, однак кати не дали цього вчинити, бо їхньому «руському міру» потрібна прилюдна жертва. І не важливо, що відповідати вона повинна за те, що не вчиняла.
 
   Сашка Білого (Музичка) вбили «свої»
 
   В ніч з 25 на 26 березня 2014 року в м.Рівне здійснено політично вмотивоване вбивство члена Проводу УНА-УНСО та Центрального Проводу політичної партії Правий сектор, координатора Правого сектору-Захід Олександра Музичка (Білого). Вбивство здійснено за сприяння спецпідрозділу МВС «Сокіл»
 
   Про те, що спецоперація МВС була раніше спланована та направлена не на затримання О.Музичка, а саме на його фізичне знищення свідчать ті факти, що на початку березня 2014 р. відносно О.Музичка було внесено відомості до ЄРДР нібито за скоєння ним «злісного хуліганства». Проте О.Музичко до моменту смерті так і не був повідомлений МВС про цей факт, його не було допитано, йому не було повідомлено про підозру – проте його завчасно повідомили про те, що в МВС прийнято рішення про його фізичне знищення.
 
   Мотивом винесення такого злочинного рішення та віддання наказу спецпідрозділу МВС «Сокіл» є активна громадсько-політична діяльність О.Музичка протягом всього його життя та особливо напередодні та під час Української революції 2013-2014 р. Його активне забезпечення обороноздатності України в зоні його відповідальності, як члена Проводу УНА-УНСО та координатора Правого сектору-Захід, активної політичної діяльності по розбудові та структуризації місцевих осередків політичної партії Правий сектор в Західній Україні.