Побратими прощаються з бойовим товаришем Стасом Дерев'янко

Побратими прощаються з бойовим товаришем Стасом Дерев'янко

Понеділок, 28 березня 2016, 12:45

З болем вимушені повідомити сумну звістку про те, що 27 березня від підступної кулі снайпера загинув один з наших бойових побратимів Стас Дерев'янко. 

UPD: Прощальне богослужіння відбудеться в середу, 30 березня, об 11.00 в приміщенні Києво-Святошинської Церкви Євангельських християн-баптистів у м.Києві за адресою: вул. Олександрівська, 33 (м.Нивки).

Розвідник 81-ої ДШБ, активіст Революції Гідності, патріот Стас загинув неподалік Авдіївки. 

Друзі розповідають, що Стас був неймовірною людиною, взірцем порядності, чесності, доброзичливості. Йому було притаманне загострене відчуття справедливості. Завжди у перших рядах, в авангарді у боротьбі за справедливість у сьогоденні, за кращу долю України. 

У 2013-2014 році Стас був активним учасником подій під час Революції Гідності, особливо проявив себе під час протистоянь 18-20 лютого. Влітку 2014 року пішов добровольцем до батальйону Шахтарськ. Пізніше приєднався до наших хлопців з УНСО в якості розвідника 81-ої ДШБ.

Ось що сьогодні телефоном нам розказав один з УНСОвців, який воював у 81-ій ДШБ разом зі Стасом: 

"Вчора мені повідомили, що в бою під Авдіївкою загинув Стас Дерев'янко, з яким ми разом служили. Він був поранений ворожим снайпером і дорогою до шпиталю помер. Якихось подробиць обставин бою і його загибелі додати не можу, бо сам вже на дембелі. Знаю лише, що на днях наша 81-а аеромобільна  бригада змінила там мотострілків, що стояли в Авдіївці донедавна. Зокрема 90-ий бат. і наша розвідрота, у якій і служив Стас. 

Стас був глибоковіруючою людиною. Християнин, здається баптист. Можна сказати, що ніщо людське йому не було чужим. Але він був порядним. Я навіть ніколи не чув від нього ні одного матюка...

         Якби він був мобілізованим, то вже б був би вдома, бо прослужив в АТО більше року. Але видно підписав контракт, раз й досі був там. Влітку він вже був поранений уламками гранати АГСа. Ми бачились, коли він був у відпустці недавно. Не віриться, що це дійсно сталось. Кращі гинуть першими. Завжди так буде..."

Станіслав дійсно був щирим християнином, членом Церкви Євангельських Християн-Баптистів. Студентом Ірпінської Богословської Семінарії, але закінчити її не встиг, пішов на фронт. Нехай Бог прийме свого вірного сина, а ми будемо берегти світлу пам'ять про бойового товариша.  

Вічна пам'ять Герою!

Інформаційний центр УНСО