Полтавський обласний підрозділ УНСО поповнив свої ряди

Полтавський обласний підрозділ УНСО поповнив свої ряди

Понеділок, 19 жовтня 2015, 12:45

Полтавський обласний відокремлений підрозділ Української Націоналістичної Самооборони поповнив свої ряди. Нові справжні патріоти своєї батьківщини вступили до лав УНСО.

Активно розростається мережа осередків політичної партії УНА-УНСО, яка втілює в життя свою програму побудовану на принципах і засадах громадянського націоналізму.

Група молоді пройшла вишкіл в учбовому центрі під керівництвом командного складу області та стала членами Організації. Ці чоловіки добровільно обрали шлях справжнього патріота, націоналіста, захисника своєї вітчизни.

Українська Націоналістична Самооборона завжди була і є прикладом самоорганізації населення. І дуже приємно,що наша молодь усе більше це усвідомлює і єднається. Дух націоналізму в українцях не вмре, надалі потенціал молоді України тільки зростає.

Ми, як істинні патріоти України, раді вітати в своїх лавах нових побратимів з Сінчі Лохвицького району. Головою Лохвицького районного відокремленого підрозділу Української Націоналістичної Самооборони призначений кандидат в депутати на посаду голови сільської ради Лисенко Володимир Павлович. Віримо в них, в їх силу і рішучість в здобуванні спільної мети.

Світова громадскість усвідомлює авторитет Організації. Нам допомагають друзі і бояться вороги.  Росія у 2014 році заборонила діяльність УНА-УНСО на своїй території, та веде активну інформаційну війну проти нашої організації та її лідерів. Там чітко усвідомлюють, що підрозділи українських націоналістів готові знищувати ворога не тільки на сході України, але і скрізь, де буде підіймати голову кремлівська агресивна гідра.

Тому кожен член УНСО пам’ятає про велику відповідальність, яку він несе де б він не був на обраному шляху. Наша Організація перебуває в епіцентрі боротьби Українського народу а свої права і свою країну.

Ми завжди були і будемо там, де найнебезпечніше, де нас потребують!

Там де ми – там перемога!

Інформаційний центр УНСО