Портрет Миколи Карпюка з'явився в МЗС України

Портрет Миколи Карпюка з'явився в МЗС України

Вівторок, 17 листопада 2015, 16:45

Портрети українців, незаконно заарештованих та засуджених в Російській Федерації, відтепер розміщено біля кімнат для проведення міжнародних переговорів Міністерства закордонних справ України, повідомляє сайт МЗС України.

Цей проект став продовженням співпраці МЗС України з громадською правозахисною спілкою «Євромайдан СОС» в рамках кампанії #LetMyPeopleGo з метою привернення уваги наших міжнародних партнерів до проблематики українських політв’язнів в Росії. Прямуючи до переговорних кімнат, зарубіжні гості МЗС бачитимуть портрети та імена Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Сергія Литвінова, Валентина Вигівського та Юрія Солошенка.

«Ми організовуємо простір таким чином, щоб заходячи до МЗС, офіційні зарубіжні гості постійно бачили нагадування про наших політв'язнів в РФ. Це наш сигнал їм, що не можна забувати про українських громадян і потрібно спільно вимагати від Росії їх звільнення. Спочатку вони бачитимуть режисерський стілець Олега Сенцова, а потім проходитимуть повз портрети всіх наших політв'язнів. Це не просто символізм, це публічна дипломатія в дії», - зазначив Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

Інформаційний центр УНСО