Семенів Олексій – кандидат в депутати, голова Житомирської обласної організації «УНСО» та громадський активіст

Семенів Олексій – кандидат в депутати, голова Житомирської обласної організації «УНСО» та громадський активіст

Понеділок, 12 жовтня 2015, 11:30
Джерело: ІнфоМалин
Округ №2 Грушевського 62-99, Островського, Фабрична, Фрунзе від 1-22, пров. Островського, Малинівська, пров. Малинівський, Червоноармійська.
 
Про себе:
Дата народження: 1 листопада 1987 року
Контактний номер: 0937668592
Адреса: м. Малин, вул.. Кутузова, 3
Беру активно участь у громадсько-політичному житті міста та всеукраїнських акціях. 3 2010 року заступник міського голови ГО УНСО. З 2013 року заступник голови ГО ЖОО УНСО. З березня 2014 року голова Житомирської обласної організації ГО УНСО.
 
Чому настала потреба балотуватися в депутати міської ради?

Для себе я розумію, що кожен має рівно стільки, скільки хоче мати. Чи стане твоє життя, життя твоїх близьких краще від твоєї слабкості? Ні! Життя стане краще, коли ти станеш краще. Не буде вдосконалення, поки кожен громадянин не перестане звинувачувати будь-кого, чи будь-що в своїх проблемах! Тільки змінюючи себе, ти змінюєш світ  в якому живеш. Тому мене турбує  безлад  в нашому місті.  Ми з друзями  працюємо в громадському секторі міста без адміністративного ресурсу. Провели десятки акцій в різних сферах життя. Не всі проблеми може вирішити  волонтер чи активіст.

І ось настав момент коли я стомився від порожніх слів та обіцянок міського голови та депутатського корпусу. Мені набридло, що серед молоді процвітає алкоголізм і наркоманія і для більшості такий спосіб життя стає нормою. 

Напередодні кожних виборів політичні партії активізуються та знову обіцяють малинчанам «покращення», «стабільність», «євроінтеграцію» – мало не золоті гори. Починають ставити дитячі майданчики осінню, зрізають дерева, кладуть асфальт. Але, якщо зараз взяти і забути популістські,  гасла то  в місті реальну роботу роблять одиниці.

Набрид популізм!
 
 Треба кожного дня робити свою роботу. Тому активісти ГО УНСО вирішили долучитися до створення створення Руху національно-патріотичних сил Житомирщини і йти разом на вибори по спискам Патріотичної партії України.
 
З нами в команді молоді і активні люди.

Ми не будемо чекати на реформи з Києва, їх будемо робити тут, в себе вдома. І здається, у нас таки є шанс. Осінні місцеві вибори – це можливість відкрити політику для нових людей, які готові працювати щодня,  втілюючи реальні програми та ініціативи для свого міста.

  Маю бажання та готовий змінювати долю Малина, як громадський активіст,  волонтер та депутат міської ради. 
 
Я знаю, що Малин буде  чистим та  європейським містом і ми це доведем!
 
Кандидат  в депутати від Патріотичної партії України, Семенів Олексій.