Сокальчани продовжують підготовку захисників України

Сокальчани продовжують підготовку захисників України

Вівторок, 19 квітня 2016, 10:00

Сокальчани продовжують навчання в рамках циклу військово-патріотичних вишколів для молоді. З 16 по 18 квітня відбувся черговий вишкіл для активістів осередку. 

Керівники Сокальської команди взяли на себе вкрай важливу місію патріотичного виховання в своїй громаді: 

"На жаль у нас в місті про патріотичне виховання ніхто й не думав. Ми розпочали спочатку серію військових вишколів, а згодом і лекції історії та націоналістичної ідеології. Таким чином молодь регіону краще пізнає свою культуру та військову справу, вчиться захищати свою землю та виховується в дусі національних традицій" - розповідає керівник Сокальського осередку УНСО Станіслав Андрусів.    

Крайові команди УНСО регулярно проводять вишколи для молоді в більшості регіонів України: 

"УНА-УНСО завжди ставилась до патріотичного виховання молоді як до елементу стратегії державної безпеки. Нашим дітям потрібно змалку пояснювати, що власна держава це найбільша цінність народу, нації. Розуміння цього сьогодні, в майбутньому виховає усталену мотивацію до захисту, збереження і розвитку України" - переконаний керівник Вінницької крайової команди УНСО Сергій Чумак. 

Військово-патіротичні вишколи, заходи, присвячені вшануванню історичних подій та визначних особистостей, культурні та просвітницькі акції - частина постійно-діючої програми УНА-УНСО по вихованню молоді. Долучитись до участі в цих заходах може кожен бажаючий. Запрошуємо до лав українських націоналістів! 

Інформаційний центр УНСО