Створено осередок УНСО на Волині

Створено осередок УНСО на Волині

Четвер, 11 червня 2015, 14:00

Згідно з затвердженою Програмою діяльності громадської організації "Українська Націоналістична Самооборона", в УНСО продовжується активна робота на всіх рівнях щодо створення та реєстрації нових осередків, а також відновлення тих крайових команд УНСО, які тимчасово припинили свою діяльність за різних обставин до та після Революції Гідності у 2014 р. 

Ми вже повідомляли нещодавно про створення нового осередку в Маріуполі на чолі з Дмитром Шурдою, а також про відновлення крайової команди УНСО в Кіровоградській області, яку знову очолив Ігор Святокум.

А сьогодні ми раді повідомити про те, що прийнято рішення про створення обласного осередку організації на Волині. Крайову команду Української Націоналістичної Самооборони Волинщини очолить Сергій Дружинович

В найближчих планах осередку: розбудова організаційної структури осередку, набір активістів та вишколи для нових членів, налагодження співпраці з іншими крайовими командами регіону, формування позитивного іміджу УНСО серед місцевого населення. Підтримка добровольчого батальйону УНСО та створення окремого резервного батальйону територіальної оборони. Планує нова команда і цілу низку громадських заходів та суспільно-корисних акцій, зокрема  проведення дитячого табору "Волинська Січ", керівником якого є багато років поспіль Сергій Дружинович. 

БІльше про перші результати діяльності новоствореного осередку на Волині та плани на майбутнє в наших новинах вже незабаром.

Для довідки: 
Сергій Дружинович
Народився 11.05.79 року в Україні, Волинської області, м. Ковель. Закінчив Ковельську ЗОШ №10.
З 1995 – 1999 роки навчався в Ковельському машинобудівному технікумі, «Технік механік».
Першу вищу освіту здобув в Львівському національному університеті імені. Івана Франка – економіст «Фінанси та кредит»
Заочна друга вища освіта в Національному університеті «Львівська політехніка» – інженер з будівництва «тепло, газо постачання та вентиляція»;
Заочна третя у Львівському державному університеті фізичної культури – фізичне виховання, кафедра єдиноборств; 
 
Трудова діяльність:
Розпочав у 2001 р. водієм в Ковельському Управління газопостачання та газифікації.
2002 – 2003 роки працював водієм ПТМ «Ковельтепло»;
2003 – 2004 роки Ковельське УГГ.
2005 – 2007 роки приватний підприємець – Інтернет клуб
2007–2008 роки працював начальником служби безпеки ВАТ «Закарпатгаз», після чого переведений на посаду начальника відділу контролю та ревізій ВАТ «Закарпатгаз».
2008 – 2010 роки працював начальником відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ковельської міської ради. 
2010 – 2011роки на посаді спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку Ковельської міської ради. Керівник групи з написання міжнародних, донорських грантів при міському голові;
З 2011 по теперішній час працюю вчителем фізичного виховання та «Захисту Вітчизни» у Ковельській ЗОШ №2.
 
Громадська діяльність:
З 1996р. – активно приймаю участь в молодіжно-громадському русі м. Ковеля.
З 1998 – 2008 роки голова Волинської федерації Бойового Гопака;
З 2000 р. – Голова МГО Молодіжного фонду «Наше майбутнє», керівник проекту «Зелена Волинь», директор фестивалю «Ратна звитяга», директор щорічного спортивно-оздоровчого, патріотичного табору «Волинська Січ»; 
З 2009р. – Заступник голови Волинського осередку «Федерації українського рукопашу гопак, інструктор Ковельської школи рукопашу гопак.
З 2012р. – Голова правління благодійного фонду «Майбутнє Волині»
У 2014 - балотувався до Верховної Ради України по 21 округу (Волинська область, м.Ковель) від політичної партії "Сила людей").
2014-2015 рр - воював в АТО, командир взводу Добровольчого українського корпусу, очолював Волинський осередок Правого Сектору.
 
Ініціатор проекту створення центру молодіжно-громадських організацій міста Ковеля.
Одружений. Має дві доньки. Не судимий.