У Вінниці волонтерам та військовослужбовцям УНСО вручили медалі

У Вінниці волонтерам та військовослужбовцям УНСО вручили медалі

Понеділок, 19 вересня 2016, 10:00

18 вересня на площі Небесної сотні у Вінниці нагородили одинадцятьох вінничан медаллю «За оборону рідної Держави». Нагороди отримали шість УНСОвців - військовослужбовців ЗСУ: Олесь Сенів з позивним «Ісус», Олександр Олівінський з позивним «Поляк», Валерій Рачок з позивним «Ангел», Олександр Кокряцький, Сергій Вітковський та Петро Лоєвський з позивним «Апостол».

Також нагороди отримали четверо бойових волонтерів: Валентин Белінський, Андрій Нечипорук, Олександр Дмитрієв та Олег Новіков. Нагороду вручили і лідеру Крайової організації УНА-УНСО Сергію Чумаку.

Медалі вручали представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій і АТО «Українська військова організація» та представники Вінницької крайової організації УНСО.

60-річний вінничанин Олександр Кокряцький був медиком на фронті і з початку бойових дій поїхав на схід. Чоловік каже що рідні підтримали його.

« - Головна моя робота була на сході, навчати хлопців, як собі допомогти. Щоб менше було смертей і щоб хлопці в разі поранення могли відновитися швидше. Коли наша країна була у вогні, я одразу поїхав туди. Інакше не можна було, не було альтернативи!» - каже вінничанин.

 

Інформаційний центр УНСО

Фото з порталу Вінниця.інфо