У Житомирі спалили опудало Путіна та вшанували пам’ять загиблих за незалежність України

У Житомирі спалили опудало Путіна та вшанували пам’ять загиблих за незалежність України

Четвер, 22 січня 2015, 00:00

Представники громадської організації УНСО, батальйону оборони краю «Полісся» та інших політичних і громадських об’єднань поклали квіти до постаменту на майдані Соборному, де колись стояв пам’ятник Леніну. Нині на постаменті висить банер з фотографіями військовослужбовців Збройних сил України, які загинули під час конфлікту на Донбасі. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 

 

 

Волонтерка, син якої зараз знаходиться у зоні АТО, розповідає: найголовніше зараз – ще більше згуртуватись та допомагати військовим на сході.

«Цією акцією ми хочемо довести, що дійсно Україна – єдина країна і соборна. Не залежно від того, що у нас в країні війна, вона нас об’єднала ще сильніше, ми згуртувались, бо потрібно підтримувати наших хлопців, щоб вони відчували нашу підтримку. І повірте нам, волонтерам Житомирської області, як кажуть наші хлопці на передовій: не треба нам зброї, випустіть волонтерів і дайте Путіна – розірвуть руками. Тому ми хочемо, щоб ми і далі були єдиною соборною країною, щоб наші чоловіки повернулись додому і наші діти були вдома», - переконує волонтер громадської організації «Матері Майдану» Олена Терентюк.

Учасники акції також спалили опудало Путіна, як символ агресії на сході України.

«Це символ агресора – маска Путіна. Нам нічого ділити з російським народом, але агресор в особі Путіна – це є символ. Ця акція спрямована на те, що б у цей день, в День Соборності, показати, що ми єдині в своїх починаннях, у своїх прагненнях і наше завдання – перемогти, залишитися єдиною країною, не розділеною на Схід і Захід, не розділеною на якісь федеральні округи, як хоче цього зараз агресор. Ми єдині», - каже представник батальйону оборони краю «Полісся» Олег Умінський.