УНА-УНСО не братиме участі у можливих провокаціях під час проведення гей-параду у Києві

УНА-УНСО не братиме участі у можливих провокаціях під час проведення гей-параду у Києві

П'ятниця, 10 червня 2016, 15:30

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Державна влада та керівництво Києва готують у столиці на 12 червня масову провокацію у вигляді проведення п'ятого міжнародного ЛГБТ-форуму «КиївПрайд-2016» та гей-параду під назвою «Марш рівності». Отже, нинішня влада виступає фактично покровителькою заходу, який своєю метою має, передусім, публічну пропаганду гомосексуалізму та закликає до офіційного визнання одностатевих шлюбів в Україні.  Провід партії УНА-УНСО опублікував 9 червня заяву щодо неприпустимості та несвоєчасності проведення подібних заходів. 

Офіційно повідомляємо, що ні члени Політичної партії "УНА-УНСО", ні активісти громадської організації "Українська Націоналістична Самооборона" участі у провокаціях, запланованих будь-якими третіми особами на 12 червня у місті Києві, НЕ БРАТИМУТЬ!

Нам відомо з власних джерел про плани використати символіку УНА-УНСО під час можливих провокацій у день проведення ЛГБТ-форуму та гей-параду! Можливе створення "картинки" для ЗМІ та європейських гостей для паплюження патріотичного та націоналістичного руху України, в тому числі бійців добровольчих батальйонів! В зв'язку з чим наголошуємо, що активістів УНА-УНСО в місцях проведення "Маршу Рівності" 12 червня НЕ БУДЕ! У випадку появи будь-яких осіб з символікою чи прапорами УНСО, відповідних друкованих матеріалів - розглядати це виключно як провокацію проти нашої організації та всього патріотичного громадського руху України!

Просимо розповсюдити цю інформацію в осередках, серед активістів, прихильників УНСО та інших патріотів України!

Інформаційний центр УНСО