УНА-УНСО провела вишкіл біля м. Кагарлик

УНА-УНСО провела вишкіл біля м. Кагарлик

П'ятниця, 1 червня 2018, 16:00

25 – 28 травня УНА УНСО провела військово-патріотичний вишкіл у мальовничих місцях неподалік міста Кагарлик. Вишкіл зібрав майже тридцять учасників, більшість з яких відвідувала попередні наші вишколи, а тому вже мали певну теоретичну базу. Таким чином, цього разу на заняттях вдалося більше уваги приділити практиці, а також поєднанню різних дисциплін в одній вправі. Інструктори УНСО проводили заняття з вогневої, тактичної, міно-підривної підготовки, з тактичної медицини, навчали принципам роботи і використання міномета, керованих протитанкових ракетних установок, метали учбові гранати.

Практика з кожної дисципліни полягала у тому щоб кожен учасник вишколу власноруч виконував все те що його навчили: рухатися бойовим порядком, реагувати на загрози, надавати медичну допомогу, мінувати і знешкоджувати міни і небезпечні вибухові предмети. Інструктори одразу вказували на помилки і пояснювали як і що потрібно робити. Надалі, процес прискорювався; з допомогою димів і піротехніки створювалась імітація бойової обстановки, і курсанти вже діяли не у спокійній обстановці, а ніби у реальному бою, - у стресовій ситуації. Саме в такі моменти люди розуміють, що для того щоб діяти правильно, потрібні постійні тренування, повторення, щоб всі дії доводились до автоматизму. Інакше – паніка, розгубленість і хаос. Дуже жаль що вишкіл тривав лише три дні – за такий короткий час важко досягти злагодженості дій, однак певні, що курсанти зрозуміли, що варто займатись самовдосконаленням у вільний час, і це дасть результат.

Усі інструктори УНСО, які викладали на вишколі – брали участь у Російсько-Українській війні у лавах Куреню УНСО (131 ОРБ). Наш курінь, як і всі Збройні Сили України завжди потребують нових кадрів. Такі вишколи саме і роблять те, що готують справжніх захисників України із небайдужих людей і патріотів.

Зауважимо, що наступний великий вишкіл відбудеться у Карпатах з  18 по 31 липня 2018 р., тож будемо раді бачити і нових людей, і тих хто хоче далі вдосконалювати свої вміння й навички.

УНА-УНСО висловлює велику подяку за допомогу ТОВ «Віскар-Агро», а також сільському голові села Демівщина за допомогу в організації та проведенні вишколу.

Слава Нації!

Інфоцентр УНСО