УНА-УНСО Вінниччини закликає до спротиву антидержавним проявам у Вінницькій області

УНА-УНСО Вінниччини закликає до спротиву антидержавним проявам у Вінницькій області

Субота, 28 листопада 2015, 13:00

ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ СТВОРЕННЯ ДІЄВОЇ СИСТЕМИ СПРОТИВУ АНТИДЕРЖАВНИМ ПРОЯВАМ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.

БРАТИ І СЕСТРИ УКРАЇНЦІ! ВІННИЧЧАНИ!

Ситуація в Україні характеризується наростаючою некерованістю соціально-політичних процесів державою та все частішим вирішення громадянським суспільством регіональних і загальнонаціональних проблем замість органів влади.

Підтвердженням цього є безліч фактів, таких як підрив електоромереж на адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим, намір криворожчан ввести пряме народовладдя в рідному місті через фальсифікації результатів виборів міського голови і небажання (нездатність) держави забезпечити їх конституційні права, виявлення корупціонерів в органах державної влади, правоохоронних органах тощо.
Величезною небезпекою для держави та Вінниччини є поведінка багатьох державних службовців і цілих підрозділів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Часто вони поводять себе як п’ята колона країни-агресора. Корупційні дії, прийняття рішень, які руйнують управління цілими галузями та багато інших, змушують суспільство до протестних дій проти органів державної влади. Яскравий приклад цього – саботаж Департаментом охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА державної політики в галузі охорони здоров’я.

Враховуючи слабкість влади, її небажання чи нездатність проводити життєво важливі реформи, організувати господарське життя належним чином, найближче майбутнє принесе соціальні вибухи, які в будь-який момент можуть перерости в анархію.

Тому вже сьогодні перед суспільством стоять надважливі завдання. Серед них наступні:
1. Боротьба з корупцією та усунення механізмів розкрадання бюджету.
2. Виявлення осіб, які свідомо чи несвідомо ведуть діяльність, яку можна характеризувати як антидержавну, сепаратиську.
3. Виявлення та припинення протиправної діяльності окремих державних службовців чи структурних підрозділів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування.
4. Захист громадян від сваволі чиновників та судів.
5. Допомога правоохоронним органам в підтримці громадського порядку. 
6.Організація дієвої системи територіальної оборони громад в області.

Ці та інші завдання можуть вирішувати бригади швидкого реагування, які слід негайно створити з членів УНСО та представників територіальних громад. Наслідком їхньої діяльності безумовно буде зниження градусу соціально-політичної напруги, забезпечення справедливості і правопорядку.

УНА-УНСО прийняла найактивнішу участь в Революції Гідності! Однак Революція не закінчилась вигнанням Януковича! Запрошуємо патріотів приєднатись до УНА-УНСО та спільними зусиллями забезпечити безпеку наших родин, наших громад. Тільки в єдності і згуртованості наша сила. Координаційний центр (штаб) УНСО знаходиться у м.Вінниці по вулиці Театральній, 15. Чекаємо на Вас.

Командир Вінницької крайової команди УНСО Сергій Чумак