УНА-УНСО йде на вибори в Черкасах

УНА-УНСО йде на вибори в Черкасах

Понеділок, 12 жовтня 2015, 16:45

Черкаський міський та районні осередки УНА-УНСО висувають своїх кандидатів до Черкаської міської та районних рад.

Зараз, коли наші побратими стали стіною на захисті України від зовнішнього ворога, ми продовжуємо боротьбу проти внутрішнього. Ми віримо в краще майбутнє нашої Батьківщини і розуміємо, що для цього потрібно не на словах, а на ділі робити те, що потрібно, чого від нас очікують.

Ми слухали обіцянки провладних політиканів, які, на жаль, залишалися лише обіцянками, ми довірили їм країну в цей нелегкий час, маючи надію, що вони, все ж таки, виправдають наші сподівання. По факту ми знову таки переконалися, що історія має циклічний характер і керівники нашої країни не враховують помилок минулого.

До місцевих виборів залишилося менше місяця, а ми знову бачимо засилля політичної реклами в нашому місті, на яку витрачаються мільйони гривень, з красивими словами і не дуже красивими обличчями, які не змінюються на протязі десятку років. Ви не побачите численних плакатів з логотипом нашої політичної сили, ми вважаємо, що це безглузда витрата коштів, які можна було б спрямувати на добру справу. За нами не стоять олігархи, які б нас фінансували. Ми не будемо давати пустих обіцянок, що не підкріпленні чіткою програмою дій, але скажемо, що зробимо все, від нас залежне для того, щоб змінити ситуацію в Черкасах.

Зміни в країні починаються в містах і селах, але також важливо змінити себе, своє бачення світу і спосіб мислення. 25 жовтня ти маєш шанс змінити систему: прийди і проголосуй! Ми висуваємо на вибори молоду команду кандидатів, кожен з яких брав активну участь у громадському житті міста останніх років. За молоддю майбутнє, тому хто, як не молодь, повинна його змінювати?

Голосуй за УНА-УНСО! Голосуй за тих, кому дійсно важлива доля нашого міста і держави.