УНСО вшановує пам'ять Героїв

УНСО вшановує пам'ять Героїв

Четвер, 26 березня 2015, 12:15

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

У Свято-Покровському кафедральному соборі м.Рівного 25 березня, зі служінням Архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, представниками УНСО, Правого сектору, громадськості, відбулося велелюдне вшанування пам’яті лідера УНСО Олександра Музичка, вбитого торік. Заходи також відбулися на місці вбивства, та на цвинтарі, де поховано героя.
У своїх виступах командир Київської крайової команди, голова політичної референтури УНСО Ігор Мазур, керівник Правого сектору Рівненщини Роман Коваль, відома тележурналістка, Старійшина Ради Старійшин УНСО  Наталка Чангулі згадували яскраві події з життя Олександра Музичка, зокрема, факти активної участі патріота у національно-визвольній боротьбі українського народу.
На місці вбивства на честь загиблого лідера націоналістів висаджено гілку Тарасової верби, що була привезена з Казахстану.
Пам’ять про ідею і чин Олександра Музичка є дороговказом для поколінь молодих патріотів.

В цей же день у Рівному відбувся ще й на похорон молодого героя, члена УНСО, 21-річного Євгена Рєпіна...

Труну з Героєм на руках понесли вулицею Соборною до Свято-Покровського кафедрального собору, де відбулося відспівування та заупокійний молебень. Щоб вшанувати Героя, прийшло декілька сотень людей, під вигуки "Герої не вмирають!" вони провели його в останню путь.
Опісля труну відвезли на кладовище „Нове”, що на Алеї Героїв. Відбулося віддання військової шані та покладання вінків на могилу. Могила Євгенія знаходиться поруч з могилою Сашка Білого - через 5 могил.
    Ми будемо пам'ятати вас, наші ГЕРОЇ!

БІльше фото з дня пам'яті можна переглянути на сайті УНСО Київщини.

Інформаційний центр УНСО