УВАГА! Шахраї у Львові використовують символіку УНСО для вчинення неправомірних дій

УВАГА! Шахраї у Львові використовують символіку УНСО для вчинення неправомірних дій

Четвер, 16 липня 2015, 16:15

Сьогодні на сайті юридично-правової газети ДК Захід було опубліковано новину про те, що 15 липня ГРУПА ЛЮДЕЙ У ФОРМІ УВІРВАЛИСЯ НА ВУГІЛЬНУ ФАБРИКУ В М. ЧЕРВОНОГРАД, що на Львівщині. 

За матеріалами ДК Захід, "охоронець фабрики повідомив, що група людей приїхала на 4-ох чорних позашляховиках, із автомобілів вийшло близько 10-ти чоловік у камуфляжних формах та направились в сторону входу, один з них представився Фарцовичем, керівником УНА-УНСО у Львівській області. Після чого вони направились до приміщень офісу шукаючи директора даного підприємства. Директора на той час на фабриці не було, після чого вони залишили лист, в якому було написана негативна інформація про даного керівника. Після чого вони залишили територію підприємства.

Журналісти "ДК ЗАХІД" зв'язалися з офіційними представниками УНА-УНСО у Львівській області, ними повідомлено, що жодного делегованого представника по цьому випадку не було задіяно, тобто якісь люди представляються чужим ім'ям, щоб розхитати ситуацію у західному регіоні. В подальшому нами буде проведено журналістське розслідування, щоб встановити та притягнути винних осіб до законом передбаченої відповідальності. Директором підприємства учора було повідомлено в органи ГУМВС у Львівській обл. та СБУ."
 
Керівництво громадської організації Українська Націоналістична Самооборона УНСО офіційно повідомляє, що дане угрупування на чолі з сумнозвісним Дмитром Фарцовичем не має жодного відношення до нашої організації та наполегливо просить представників засобів масової інформації, правоохоронних органів та громадськість і надалі дуже пильно відноситись до аналогічних випадків вчинення неправомірних дій особами на чолі з Д.Фарцовичем, які використовують символіку УНСО в діях, що дискредитують нашу організацію.