Вітаємо з днем народження Ігоря Мазура!

Вітаємо з днем народження Ігоря Мазура!

Середа, 18 березня 2015, 13:45

Сьогодні святкує день народження легендарний “Тополя”. Учасник бойових дій у Грузії у складі підрозділу “АРҐО”, учасник акції “Україна без Кучми”, відсидів за неї кілька років. Загалом легше перелічити збройні конфлікти на території колишнього СРСР, у яких він не брав участі, ніж навпаки. На сьогодні - офіцер батальйону УНСО ЗСУ, що бере участь у війні на сході. Кавалер Ордену Вахтанга Горгасалі 3-го ступеня від Президента Грузії, кавалер Ордену “За Мужність” від Президента України, кавалер Ордену “Пустельний Хрест” (вища нагорода УНСО) від Головного Командира УНСО, кавалер Ордену Архистратига Михаїла від Патріарха Філарета.

Сьогодні Ігор Мазур очолює політичну референтуру УНСО, керує крайовою командою УНСО Київщини, активно співпрацює з громадськими організаціями та політичними рухами, підтримуючи розвиток патріотичного молодіжного руху в України та захист інтересів держави.

Щиро вітаємо Тополю з Днем Народження та бажаємо йому не втрачати бойвого запалу, невичерпної енергії та іскрометного  почуття гумору та бажання перемагати!

Будь, Друже!

Інформаційний центр УНСО