Йде війна за Незалежність

Йде війна за Незалежність

П'ятниця, 20 лютого 2015, 00:00

 

Спогади Ігоря Мазура "Тополі" про Революцію Гідності

-"Коли мої унсовці з 24 Сотні Самооборони вимагали, щоб відпустив їх на допомогу штурмуючим сотням, я вже біля сцени бачив перших вбитих, яких принесли з Інституцької.
  На сімдесят моїх хлопців було тридцять бронежилетів, зброю мали лише троє. А там була команда вбивати - "правоохоронці" цілилися в голову і в груди . Стримати було нереально - я відпустив п’ятнадцятьох "самих гарячих" , а інших повів показати тіла загиблих . В той день було багато крові. Я заспокоював двох молодих бійців, які шукали смерті - хотіли вилізти на дах готелю "Україна", щоб вбити снайпера. І та тиша , коли настав вечір, невідомість - що буде далі ?!
  20 лютого - це відправна точка - в цей день Ми, Громадяни, перемогли режим Януковича . "Донецький пахан" втікав разом з зграєю своїх "псів" до свого "хазяїна". Революція перемогла і почалася війна за Незалежність . Війна з Росією - Ми мали це пройти ще в 1991-92 роках, наші Президенти намагалися відтягнути те що мало статися. Ми, УНСОвці, воювали на Кавказі проти московських агресорів, бо розуміли, що добившись свого там - вони прийдуть на нашу землю. Бо не буде нової імперії - не буде "Русского мира" без знищення Української Держави. Тому ті хто вважають, що забравши Донбас кремлівський карлик насититься дуже помиляються - крокодил, навіть коли плаче, це не сльози за жертвою, це - шлунковий сік , який ллється аж через очі. З цього крокодила треба зробити військові черевики!
   Символічно, що найзапекліші бої за Донецький аеропорт були 19-20 січня - в ці ж дні рік назад "коктейлі Грушевського" змусили "Беркут" відступати, а сьогодні, коли ми вшановуємо Небесну Сотню - Дебальцевський котел. Путін, Янукович і вся п'ята колона Кремля хоче реваншу. Але як і в ті пам'ятні дні, коли наші хлопці з щитами і кулаками йшли проти автоматів Калашникова , - Ми ПЕРЕМОЖЕМО, бо не маємо права програти. Над нами душі наших товаришів - їх там тисячі в Війську Господньому, яке воює за нас. Світла пам'ять УНСОвцям з Небесної Сотні - білорусу Михайлу Жизнєвському і вінничанину Максиму Шимку. Тоді ж 20 лютого по дорозі додому був вбитий "тітушками" ірпенчанин Роман Чорногуз. Вічна пам'ять і слава в віках нашим Героям. А нас чекає бій!"

Голова політ-референтури УНСО Ігор Мазур " Тополя"