Загинув Євген Рэпін "Геркулес"

Загинув Євген Рэпін "Геркулес"

Середа, 25 березня 2015, 12:45

Сьогодні, 25-го березня, у Рівному трагічний день. Усе місто прощається з 21-річним Героєм Євгенієм Рєпіним, псевдо "Геркулес".

Євгеній закінчив технічний коледж, пішов на війну добровольцем, а згодом став солдатом 81-й Новоград-Волинської аеромобільної бригади розвід-роти УНСО, котра зараз тримає лінію оборони у селищі Водяному, що біля Пісок. Прийшовши у батальйон, Євгеній став членом УНСО та отримав хрест УНСО. Своє псевдо "Геркулес" - він отримав за високий зріст (190 сантиметрів) та міцну статуру.

В боях за донецький аеропорт, "Геркулес" разом з групою бійців пішов на виручку товариша, потрапив у засідку та загинув.

Євген хотів бути схожим на батька, мріяв стати членом УНСО.

Поховали героя в м.Рівному 25-го березня, в той же день що й відбулися роковини по Олександру Музичку.

В 11.30 труну з Героєм на руках понесли вулицею Соборною до Свято-Покровського кафедрального собору, де відбулося відспівування та заупокійний молебень. Щоб вшанувати Героя, прийшло декілька сотень людей, під вигуки "Герої не вмирають!" вони провели в останню путь Євгена.

Опісля труну відвезли на кладовище „Нове”, що на Алеї Героїв. Відбулося віддання військової шані та покладання вінків на могилу. Могила Євгенія знаходиться поруч з могилою Сашка Білого (через 5 могил). Євген був накритий прапором УНСО, котрий, разом з прапором України, передали його рідним щоб увіковічити пам'ять про загиблого Героя.

 

Декілька слів шани про Євгенія Рєпіна від його командира:
-"Загинув ще один молодий хлопець, єдина дитина в сім'ї, котрий міг жити, продовжити свій рід. Такі, як Євген - являються генофондом нації! Він був міцної статури, широкоплечий красень, мав 190 сантиметрів зросту! Незважаючи на те, що я зараз лежу на лікарняному ліжку, якби там не було, я навіть навкарачки, в любому стані, помщуся за всіх полеглих хлопців, за всіх тих, хто став каліками! Низький уклін батькам за сина! Котрий в такий складний час став на захист своєї батьківщини, котрий не шкодуючи собою пішов на виручку своїм побратимам!"

 

Інформаційний центр УНСО