Заява УНА-УНСО щодо революційної ситуації в Україні.

Заява УНА-УНСО щодо революційної ситуації в Україні.

Середа, 4 грудня 2013, 00:00

Ситуація що склалася сьогодні в Україні засвідчує, що український народ повстав проти олігархічного режиму Януковича. Майдани що проходять не тільки в столиці, а й в багатьох містах та селах України засвідчують готовність людей йти до перемоги.

Нажаль, парламентська опозиція виявилася не готовою до активних протестних дій, проводячи при цьому кулуарні перемовини з режимом, стримуючи вимоги людей які зібрались на акції протесту. Це дезорієнтує народ та дає можливість мобілізуватися провладним силам реакції.

На даний час тільки в самому Києві зосереджено значну кількість членів різних українських національно-патріотичних організацій. Щодня їх кількість збільшується. Опозиція не хоче бачити цього факту, ігноруючи потенціал революції.

На наших очах парламентський формат вичерпує свою ефективність, отже, приходить епоха нових політичних сил та нових лідерів, сформованих майданом.

Тому УНА-УНСО офіційно звертається до керівників громадських організацій та позапарламентських партій всіх здорових сил Євромайданів сформувати єдиний штаб для вироблення спільного плану подальших дій.

Україні нову політичну еліту!

 

Текст петициї англійською мовою: http://old.unso.in.ua/?p=21903