Заява УНА-УНСО Вінниччини

Заява УНА-УНСО Вінниччини

Вівторок, 9 лютого 2016, 15:15

Останнім часом представники обласної виконавчої влади, депутати різних рівнів, місцеві політичні лідери, ЗМІ, громадяни висловлюють різні оцінки діяльності УНА-УНСО. Відставка нащого лідера Сергія Чумака змушує гранично чітко розставити всі необхідні акценти. 

УНА-УНСО вважає, що підтримки чи засудження потребує не влада, або її конкретні представники, а реалізація конкретної державної політики. 

Ми завжди діяли в інтересах країни та місцевих територіальних громад. В 2013 році партія боролась зі злочинним режимом Януковича. Після його падіння в області залишилось дві дієздатні сили – вінницька міська влада та УНА-УНСО, а далі Правий Сектор. Тоді партія свідомо не пішла шляхом розпалювання протистояння, а зробила все, щоб забезпечити громадський порядок, керованість та захист державного кордону, не думаючи про посади і рейтинги. Навіть після призначення головою ОДА Валерія Коровія ми робили все, щоб ситуація в області залишалась стабільною. 

Проте, коли стало очевидним, що керівництво ОДА діє під керівництвом тіньових кураторів, в інтересах кланово-олігархічних груп, партія заявила про це відкрито. Злочином було б замовчувати той факт, що обласна влада нездатна забезпечити нормальне функціонування регіону. Прямим наслідком її політики стало прогресивне зубожіння населення, висока смертність та інвалідизація, жахлива медична допомога, зростання трудової міграції. 

Замість того, щоб сказати правду народу, керівництво Вінницької ОДА перекладає всю відповідальність за нинішній стан справ виключно на центральні органи влади і, передусім на КМУ, приховуючи, таким чином, власні провальні, руйнівні дії. Люди вимагають від влади реальної боротьби з корупцією. А влада, устами своєї ставлениці Людмили Грабович закликає їх вирішувати життєві проблеми за рахунок хабарів. От тому, доведені до відчаю вінничани, порівнюють суть політики вінницьких можновладців з намірами Льва Троцького перетворити нашу квітучу землю в пустелю, населену білими неграми. 

Незрозуміла байдужість місцевого політикуму, агресивна жадібність значної частини чиновників та паралізуюча зневіра населення змусили Сергія Чумака викликати вогонь на себе. І його відставка, на думку партії, - це відчайдушна спроба врятувати Вінниччину від катастрофи. 

Так, піти з посади і відкрити шокуючу правду повинен був Валерій Коровій, але, йому це не до снаги. Для цього потрібно бути Айварасом Абромавічусом чи Сергієм Чумаком, а не… 

Не треба забувати, що влада тривалий час намагається знищити нашого лідера. В хід іде навіть недопустимий шантаж: мовляв, «організуємо» проблеми для рідних і близьких. От вам європейські цінності в дії! І з огляду на те, які міри прийняті по факту підготовки замаху на життя Сергія Чумака влітку 2015 року – ми не можемо прогнозувати чим закінчаться нові претензії - новим викраденням та ізоляцію Сергія Чумака, як в 2006 та в 2014 роках, чи його ліквідацією.

Воно й не дивно – вінницький лідер УНА-УНСО займав і займає тверду позицію щодо втілення ідей українського державотворення, боротьби з ворогами Держави та корупцією, та не спускає на гальмах реалізацію будь-якої серйозної інформації, навіть тільки оприлюднення якої загрожує багатьом корупціонерам та тіньовикам. 

УНА-УНСО застерігає владу від таких спроб. Це не зупинить, а лише згуртує партію для боротьби за інтереси народу. Ми попереджаємо потенційних злочинців та паліїв війни, що в разі спроб реалізації їхніх злочинних намірів усі вони, і в першу чергу, Валерій Коровій та його оточення не сховаються від розплати навіть на Марсі. 

УНА-УНСО – займає конструктивну позицію. Ми закликаємо всі здорові сили Віннниччини об’єднатися для негайної розробки та реалізації рятівної стратегії розвитку Вінниччини. Нам не потрібна війна! Ми впевнені, що лише громадянська злагода може втілити в життя задекларовані центральною владою реформи. Порятунок в мирній праці, а не в революційному насиллі. 

Прес-служба УНА-УНСО Вінниччини