Житомирські УНСОвці на захисті держави

Житомирські УНСОвці на захисті держави

Понеділок, 21 грудня 2015, 10:15
18 грудня 2015 року в конференц-залі готелю «Рейкартц» в Житомирі відбулась позачергова конференція обласної організації політичної партії «УНА-УНСО». В роботі конференції взяли участь: голова Партії «УНА-УНСО»  Костянтин Вінницький, голова виконкому Партії «УНА-УНСО» Ярослав Лагнюк, член Проводу Партії «УНА-УНСО» Валерій Бобрович та делегати від міст Житомира, Бердичева, Малина, а також Ємільчинського, Житомирського, Романівського, Андрушівського районів.
 
Голова виконкому «УНА-УНСО» Ярослав Лагнюк зачитав протокол Проводу, в якому керівництво партії рекомендує обрати головою Житомирської обласної організації політичної партії «УНА-УНСО» підполковника запасу 95 аеромобільної бригади, учасника бойових дій Олега Умінського, кандидатуру якого делегати підтримали одноголосно.
 
До присутніх звернувся голова партії "УНА-УНСО" та головний командир громадської організації УНСО Костянтин Вінницький, який ознайомив присутніх з програмою діяльності організації в 2015-2016 роках та з рішенням Вищої Ради громадської організації «Української Націоналістичної Самооборони», відповідно до якого запропонував також обрати головою Житомирського обласного відокремленого підрозділу громадської організації УНСО О.Ф.Умінського. Делегати підтримали пропозицію головного командира.
 
Делегати обрали Раду Житомирської обласної організації політичної партії «УНА-УНСО» у складі семи чоловік та заступника голови – підполковника запасу, учасника бойових дій Олега Ігамбердиєва.
Також  делегати Конференції прийняли звернення до громади Житомирщини. 
 
Наприкінці конференції до присутніх звернувся один із засновників УНСО, член проводу Політичної Партії "УНА-УНСО" та член Вищої Ради ГО "УНСО" Валерій Бобрович. Легендарний полковник Устим розповів про становлення організації та бойовий шлях УНСОвців, а також про військові звитяги бійців УНСО у складі 131 розвідбату Збройних Сил України на сході держави під час триваючої нині гібридної війни.
Прес-служба ЖОО «УНА-УНСО»
Теги: