Комерційний директор компанії-забудовника, Ганна Мурашенко впевнена, що головним лейтмотивом цих заходів залишаються саме образливі випади персонально на Ігоря Йоффе: «Про нашу компанію вони взагалі майже не говорять. Я з ними чи не кожного дня намагаюсь спілкуватися. Але це нікого насправді не цікавить. Скажу більше: вони чудово поінформовані щодо того, хто такий Ігор Йоффе, але нічого не знають про нашу компанію. Навіть назву. Бо в своїх матеріалах вони пишуть «будівельна компанія «4U». Але «4U» це назва житлового комплексу, який ми будуємо! Назва самої компанії інша. Окрім того, наші юристи багаторазово намагались з’ясувати, чому саме вони називають будівництво незаконним. Можливо є якісь посилання на рішення суду чи документи про які ми не знаємо… Але вони відповідають, що вирішили це питання «воєнно-польовим судом».
Чи варто шукати в подібних діях бодай якусь логіку? Навряд чи. Схоже, самі організатори акцій не дуже розуміють, що і навіщо вони роблять. Просто відпрацьовують отриманий гонорар.
Про захист та соціальну відповідальність
Події навколо будівництва житлового комплексу «4U» ставить більше питань ніж дає відповідей. В першу чергу тому, що організатори «кошмарення» легального бізнесу традиційно залишаються безкарними. Влада чи не хоче, чи не здатна захистити інвесторів від атак відвертих відморозків.
То чи справді можуть бути питання до конкретного проекту? Можливо. Але співробітники забудовника абсолютно відкрито кажуть про можливість вільно ознайомитися зі всіма необхідними дозвільними документами. Було б бажання.
Чи справді це будівництво заважає місцевим жителям? Ні. Воно прибирає проблемну зону, яка протягом кількох років створювала антисанітарію та давала прихисток людям «з низькою соціальною відповідальністю».
Чи можна назвати це будівництво шкідливим для міста в цілому? Також ні. Це не так звана «ущільнююча забудова, яка здійснюється посеред діючи житлових масивів. Вона не зачіпає зелені зони чи історичну місцевість.
Можна сказати, що даний проект спрямований не на забудову, а на розбудову Києва. Оскільки втілюється на околиці та не створює проблем для місцевих жителів.

До того ж, засновники бізнесу добре розуміють свою соціальну відповідальність. Зокрема, квартири в новому житловому комплексі в рамках благодійної акції вже отримали учасники АТО Володимир Пастушок, Валерій Лис, Юрій Тищенко та Герой України, що попросив не називати його імені. Саме тому, на захист підприємців виступили ветерани батальйону «Айдар» та учасники російсько-української війни з УНСО.

Один з лідерів УНСО, Микола Карпюк, пояснює що появу подібних рейдерських формувань спричиняє безлад і нездатність влади захистити цивілізований бізнес: «Це не перший об’єкт на якому вони помічені. Націоналістичні гасла та міфічна незаконність для них лише прикриття. Але якщо влада не хоче наводити лад, то змушені долучатися ми. В усіх розвинених країнах середній клас, середній бізнес це основа основ існування держави. І якщо держава нездатна стати на захист, то українці мають самоорганізовуватись для забезпечення порядку».
Інформаційний центр УНСО